article

Zjeżdżalnia dla twojego salonu samochodowego na miarę Twoich potrzeb

Nie ważne, czy sprzedajesz samochody używane czy nowe modele: nasze wszechstronne inflatory są najszybszym sposobem, aby przyciągnąć uwagę szerokiej publiczności! Kolorowe kreacje są widoczne z daleka i zachęcają do zatrzymania się. Dlatego nadmuchiwane skocznie od JB są popularnym narzędziem promocyjnym w salonach samochodowych na całym kontynencie.

Obraz
Autobedrijf inflatables

Rzuca się w oczy

Z dmuchanym zamkiem przed drzwiami twojego salonu wystawowego, twój salon jeszcze bardziej się wyróżnia. To świetna okazja, jeśli organizujesz dzień otwarty, promujesz nowy model samochodu, lub po prostu chcesz przyciągnąć dodatkowych klientów w weekend. Oczywiście, możesz również wykorzystać swoją unikatową dmuchaną kreację na różnych wydarzeniach w twojej okolicy. Na przykład w klubie sportowym, gdzie jesteś sponsorem. Albo na placu w dniu handlowym.

 

Wszelkie rodzaje i rozmiary

Wspaniały dmuchany zamek na chodniku wystarczy, aby zadowolić Twoich klientów (a zwłaszcza ich dzieci). Ale jeśli chcesz, puszczać hamulce! Co powiesz na dmuchany zamek w kształcie wozu strażackiego? A może nadmuchiwany kamper pełen przeszkód? Wszystko, co sobie wyobrażasz, możemy zrobić. Nawet jeśli chodzi o zabawne detale, takie jak przebita opona czy gwiazda na przedniej szybie.

Dmuchany zamek jest idealny dla wszystkich

W zasadzie dmuchane zamki są podobne do samochodów: nie tylko muszą dobrze wyglądać, ale także spełniać swoje przeznaczenie. Dlatego nasze dmuchane konstrukcje przyciągają uwagę i sprawiają, że ludzie się uśmiechają. Dzieci są zachwycone, bo mogą szaleć we własnym dmuchanym raju. Ty i Twoi klienci jesteście zadowoleni, bo możecie spokojnie rozmawiać i oglądać samochody. Czyż to nie jest korzyść dla obu stron?

Całkowicie twój styl

Bez względu na twój cel i wybrany kształt, możemy całkowicie dostosować każdy rodzaj dmuchanej atrakcji. Na przykład w stylu twojej firmy lub dopasowanej do konkretnej marki samochodu. Kolory, teksty i logo: powiedz nam, czego chcesz, a nasi projektanci natychmiast przystąpią do pracy.

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden