article

Dmuchany zamek dla Twojej firmy pośrednictwa nieruchomościami

Nie umknęło ci pewnie, że wiele dmuchanych zamków ma kształt domu (lub zamku). Sprawia to, że są one doskonale nadają się jako materiał promocyjny dla Twojego biura pośrednictwa nieruchomościami lub firmy deweloperskiej! Chcesz zwrócić uwagę podczas Dnia Otwartego Domu, zaskoczyć odwiedzających nowym projektem budowlanym lub promować swoją firmę na wydarzeniu, które sponsorujesz? Z dmuchanym zamkiem lub dmuchanym domem od JB z pewnością przyciągniesz uwagę. A cena za metr kwadratowy jest naprawdę przystępna ;-)

Obraz
Zo bied jij de beste service kinderen

Uroczyste i praktyczne

Używasz swojego dmuchanego zamku podczas dni otwartych domów? Na pewno sprawiasz swoim klientom z dziećmi dużą radość. Podczas gdy pokazujesz dom lub mieszkanie od środka i na zewnątrz, maluchy mogą się swobodnie bawić w swoim własnym dmuchanym świecie. Coraz więcej pośredników nieruchomości wypożycza swoje dmuchane zamki na uroczystości przeprowadzkowe, co powiesz na radosny egzemplarz w kształcie karuzeli? To świetny prezent dla Twojego klienta i darmowa reklama wśród odwiedzających i mieszkańców!

 

 

Dmuchany zamek w stylu twojej firmy

Istnieją domy w różnych kształtach i rozmiarach. To samo dotyczy dmuchanych zamków w kształcie domu.

Oferujemy różne standardowe projekty, które możemy szybko i łatwo spersonalizować. Kolory, teksty i logo: powiedz nam, czego chcesz, a nasi projektanci od razu zabiorą się do pracy.

 

Zadbano o każdy szczegół

Czy jesteś raczej typem less is more, czy może lubisz kreatywne eksplozje? W obu przypadkach mamy dla Ciebie odpowiedni dmuchany zamek. Dodaj na przykład okna, numer domu, tablicę na sprzedaż lub komin (z dymem!). Trochę mniej realistyczne, ale dodatkowo zabawne: wiele dmuchanych zamków jest również dostępnych z zjeżdżalnią.

Obraz
Zamów teraz kompletnie wykonane na zamówienie Era Real Estate - domek szkieletowy w Twoich niestandardowych kolorach i logo w JB Dmuchańce Polska. Sprzedaż spersonalizowany dmuchane zamki

Zawsze najwyższa jakość

Produkujemy dmuchane zamki i atrakcje od 2004 roku, więc dokładnie wiemy, czego oczekują nasi klienci, jak i Twoi. Nasze produkty są wykonane z wytrzymałego materiału, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, są łatwe w ustawieniu i utrzymaniu w czystości. Dzięki temu będziesz miał z nich dodatkową radość przez długi czas.

Tak pracujemy

Szukasz unikalnego rajskiego placu zabaw lub dmuchanej atrakcji w stylu Twojej organizacji? Powiedz nam, jakie są Twoje życzenia, a nasz projektant szybko przygotuje propozycję. Czy jesteś całkowicie zadowolony z projektu? W takim razie zespół JB szybko sprawi, że Twoje marzenie stanie się rzeczywistością. W JB możesz również zamówić różne standardowe dmuchane atrakcje, które zawsze są dostępne od ręki.

+48 22 307 78 60
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden