Skip to main content
Wróć do asortymentu

DMUCHAŃCE NA ZAMÓWIENIE

Jeżeli mają Państwo własny pomysł na dmuchaną atrakcję, bądź artykuł reklamowy, JB-Inflatables chętnie pomoże zaprojektować i wyprodukować takiego dmuchańca na zamówienie. Jesteśmy dmuni z tego, iż wiele przedsiębiorstw w Europie i na całym świecie skorzystało już z naszych usług.

Dmuchane artykuły na życzenie

JB-Inflatables z łatwością wykona dmuchańca według Państwa wytycznych. To Państwo zadecydujecie jaki będzie motyw, kształt, kolor i rodzaj przeszkód na dmuchanej atrakcji. W ten sposób powstanie oryginalny dmuchaniec tylko dla Państwa. Możemy na przykład stworzyć zamek dmuchany dla dzieci na targi promujące Państwa firmę. Bajeczna atrakcja przyciągnie uwagę dzieci, a ogromne logo wydrukowane na dmuchanym zamku przyciągnie uwagę rodziców. Poniżej znajdą Państwo przykłady dmuchańców na miarę, które wykonaliśmy dla naszych klientów.

 

 

 

Obraz
Mega menu maatwerk

Twój spersonalizowany dmuchaniec

Wyprodukowaliśmy już tysiące spersonalizowanych dmuchańców . Wysyłamy je na cały świat. Nie zależnie od miejsca w którym się znajdujesz, Twój spersonalizowany dmuchaniec na pewno dotrze na czas. Idealny product promocyjny, reklamowy czy po prostu atrakcja urozmaicająca zabawę dzieci.

Sales team - Grazyna

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44