Wróć do asortymentu

Manualny byk rodeo na sprzedaż

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Hieha! Wdrap się na byka rodeo i postaraj się jak najdłużej pozostać na miejscu. Nie będzie to łatwe, gdyż inni gracze przy pomocy lin będą próbować zrzucić Cię z byka. Na szczęście miękka dmuchana poducha gwarantuje miękkie lądowanie. Manualny byk rodeo dostępny jest wielu ciekawych odsłonach. Byk rodeo, koń, rekin, statek piracki czy traktor idealnie wpiszą się w klimat twojej działalności. Idealna gra na festyn, majówkę, imprezę kawalerską czy też kameralne sąsiedzkie grillowanie.

Kup Manualny byk rodeo od JB Dmuchańce

Zamów manualnego byka rodeo i zorganizuj aktywną grę dla większej grupy uczestników. Różnorodna tematyka i uniwersalność gry sprawia, że sprawdzi się ona podczas wielu imprez. Dmuchany but piłkarski, traktor, słoń, rekin to tylko kilka z ciekawych modeli, które z pewnością wzbogacą Twój asortyment. Manualny byk rodeo to gwarantowana rozrywka.

Dmuchana atrakcja dla większej ilości uczestników

Szukasz odpowiedniej dmuchanej gry dla większej ilości graczy? Zakup manualnego byka rodeo i ciesz się ekstra atrakcją na lata. Dmuchany byk rodeo jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Poczuj się jak prawdziwy cowboy na dzikim wschód. Dmuchana poducha gwarantuje miękkie lądowanie. Bezpieczne, przyjemne i przede wszystkim zabawne zajęcia dla grup!

Dmuchane gry na wymiar

Posiadasz własny, wyjątkowy pomysł na dmuchaną grę lub dmuchany obiekt? Zespół JB służy pomocą w realizacji projektu. Możliwości jest nieskończenie wiele. Począwszy od zmiany kolorystyki, formy czy też rozmiaru atrakcji aż do nadruku logo. W zakładce Jb Promotions znajdziesz ciekawe inspiracje niestandardowych dmuchanych zamków. Kliknij serduszko przy interesującym Cię produkcie i wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktuj się z Tobą. Twój spersonalizowany dmuchaniec będzie świetnym dodatkiem do istniejącego już asortymentu.

Obraz
Kupuj niestandardowe nadmuchiwane przejażdżki i gry na żądanie

Wyjątkowa dmuchana gra na wymiar!

Odkryj możliwości
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44