Przejdź do treści
Wróć do asortymentu

Manualny byk rodeo na sprzedaż

Hieha! Wdrap się na byka rodeo i postaraj się jak najdłużej pozostać na miejscu. Nie będzie to łatwe, gdyż inni gracze przy pomocy lin będą próbować zrzucić Cię z byka. Na szczęście miękka dmuchana poducha gwarantuje miękkie lądowanie. Manualny byk rodeo dostępny jest wielu ciekawych odsłonach. Byk rodeo, koń, rekin, statek piracki czy traktor idealnie wpiszą się w klimat twojej działalności. Idealna gra na festyn, majówkę, imprezę kawalerską czy też kameralne sąsiedzkie grillowanie.

Kup Manualny byk rodeo od JB Dmuchańce

Zamów manualnego byka rodeo i zorganizuj aktywną grę dla większej grupy uczestników. Różnorodna tematyka i uniwersalność gry sprawia, że sprawdzi się ona podczas wielu imprez. Dmuchany but piłkarski, traktor, słoń, rekin to tylko kilka z ciekawych modeli, które z pewnością wzbogacą Twój asortyment. Manualny byk rodeo to gwarantowana rozrywka.

Dmuchana atrakcja dla większej ilości uczestników

Szukasz odpowiedniej dmuchanej gry dla większej ilości graczy? Zakup manualnego byka rodeo i ciesz się ekstra atrakcją na lata. Dmuchany byk rodeo jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Poczuj się jak prawdziwy cowboy na dzikim wschód. Dmuchana poducha gwarantuje miękkie lądowanie. Bezpieczne, przyjemne i przede wszystkim zabawne zajęcia dla grup!

Dmuchane gry na wymiar

Posiadasz własny, wyjątkowy pomysł na dmuchaną grę lub dmuchany obiekt? Zespół JB służy pomocą w realizacji projektu. Możliwości jest nieskończenie wiele. Począwszy od zmiany kolorystyki, formy czy też rozmiaru atrakcji aż do nadruku logo. W zakładce Jb Promotions znajdziesz ciekawe inspiracje niestandardowych dmuchanych zamków. Kliknij serduszko przy interesującym Cię produkcie i wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktuj się z Tobą. Twój spersonalizowany dmuchaniec będzie świetnym dodatkiem do istniejącego już asortymentu.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk

Ekstremalna zabawa na giga modularnym torze przeszkód!

Połącz 40 unikalnych elementów w wyjątkowo długi tor przeszkód.

Odkryj Giga Tor Przeszkód
Sales team - Grazyna
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
kontakt@jb-dmuchance.pl
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44