Wróć do asortymentu

Airtrack akcesoria

Użyj filtra „W magazynie” w sekcji Filtry, aby zobaczyć, które produkty są dostępne w magazynie w tej kategorii. Czy są w magazynie? Wtedy zostaną dostarczone w ciągu 5-6 dni roboczych.  

 

W JB Dmuchance możesz kupić wiele rodzajów dmuchanców. Airtrack to rodzaj dmuchanej maty gimnastycznej. Możesz również skontaktować się z nami w sprawie wszelkiego rodzaju akcesoriów do toru powietrznego. Takie jak pompka powietrzna, torba transportowa i rolki powietrzne. Przydatny, jeśli potrzebujesz dmuchawy o większej wydajności lub dodatkowej torby transportowej do maty Airtrack. Zamów je łatwo i szybko w JB Dmuchance.

Od pompki powietrznej do torby transportowej Airtrack

Czy szukasz części, aby uzupełnić swój napełniany sprzęt rozrywkowy lub mieć pod ręką zapasową część? W JB Inflatables mamy wiele części zamiennych na stanie. Idealne na przykład dla maty powietrznej Airtrack. Akcesoria są dostarczane w komplecie ze wszystkim, czego potrzebujesz, i oczywiście otrzymujesz również gwarancję.  

15 000 klientów nie wybrało JB przypadkowo

Już od ponad 15 lat JB sprawia, że ponad 15 000 ludzi na całym świecie skacze z radości. Często nawet dosłownie. Nasz zespół projektantów, programistów i pracowników logistyki dostarcza unikalne i imponujące atrakcje nadmuchiwane. U nas zawsze masz pewność profesjonalnej obsługi i optymalnej dostawy!

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk

Skompletuj swój dmuchaniec!

Tutaj znajdziesz wszystkie akcesoria, które potrzebują Twoje dmuchane atrakcje do prawidłowego funkcjonowania. Akcesoria dostępne są od ręki i zawsze znajdują się na stanie magazynu.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44