Obraz
Nadmuchiwane sporty i gry na zamówienie na sprzedaż w JB
Wróć do asortymentu

Kup dmuchane gry na zamówienie

W JB Dmuchańce możesz kupić wiele różnych gier dmuchanych. Całkowicie według własnego projektu. Idealny do reklamy Twojej firmy lub wydarzenia. Co powiesz na speronalizowany tor przeszkód lub bieg na bungee we własnym stylu? Wspinaczka, wspinanie się, bieganie, skakanie, spadanie i latanie: nasze dmuchane atrakcje z pewnością będą hitem wśród gości w każdym wieku.

Niezobowiązująca oferta Bel +48 (0) 22 307 78 60 

  • Na każdą kieszeń
  • Fantastyczne pomysły
  • Darmowy projekt
  • Najwyższa jakość
Czytaj więcej Czytaj mniej

Kup speronalizowaną dmuchaną atrakcję

Bycie sportowym i granie w ekscytującą grę to świetna zabawa. W JB dmuchańce możesz kupić spersonalizowaną dmuchaną atrakcję. Dzięki temu doskonale obsłużysz odbiorców i możesz bardzo dobrze zareklamować swoją firmę lub wydarzenie. Co powiesz na wieżę wspinaczkową, byka rodeo, grę laserową lub kompletny tor przeszkód według własnego projektu?

Nasze dmuchane atrakcje są wysokiej jakości

Wszystkie nasze dmuchane atrakcje są produkowane z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo otrzymujesz gwarancję. Jeśli coś pójdzie nie tak, jesteśmy do Twojej dyspozycji. I tak możesz przyjechać do nas na naprawę ze swoim dmuchańcem. Posiadamy własny dział naprawy i serwis. Twoja dmuchana gra jest dostarczana w komplecie z dmuchawami, materiałem mocującym i torbą transportową.

JB Idmuchańce: dostawca Spersonalizowanych Dmuchańców w Europie

JB Dmuchańce to właściwy adres dla wszystkich spersonalizowanych Projektów. Chcesz mieć dmuchańca szytego na miarę? Daj nam znać, a wykonamy projekt na zamówienie za darmo. Dmuchany element reklamowy z własnymi kolorami, nazwą i logo? Nic nie jest szalone! Skontaktuj się z nami, aby omówić możliwości.

Potrzebujesz pomocy?

Pytania? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub wyślij zapytanie drogą e-mailową. Oddzwonimy do Ciebie, jak szybko będzie to możliwe.

Bel +48 (0) 22 307 78 60 Niezobowiązująca oferta