Wróć do asortymentu

Zamów food trucka

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Szukasz dmuchanego food trucka, który sprawi, że zaburczy Ci w brzuchu? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź naszą kolekcję. Co powiesz na budkę z popcornem lub hot dogami? Dzięki niej każdy osiedlowy grill lub impreza firmowa nabierze wyjątkowego charakteru.

Idziesz na kawę? Masz do dyspozycji dmuchany food truck, w którym możesz napić się pysznej kawy. Może wolisz food trucka z pizzą? Można go rozpoznać z daleka po rzucającym się w oczy kawałku pizzy na dachu. Może preferujesz orzeźwiające lody? Wybierz food trucka z lodami. Jak widzisz, dla każdego smakosza znajdzie się coś pasującego.

Zamów dmuchane food trucki w różnych motywach.

W JB Dmuchańce każdy znajdzie coś dla siebie. Dmuchane food trucki zostały zaprojektowane przez naszych profesjonalnych projektantów. Zespół JB Dmuchańce dba o to, aby dmuchane stoiska nie tylko pięknie wyglądały, ale także były bezpieczne i wysokiej jakości. Kupując dmuchany food truck od JB masz pewność, że otrzymasz solidny produkt.

Najpopularniejsze dmuchane atrakcje dostępne są bezpośrednio z magazynu.

JB Dmuchańce jest największym producentem dmuchańców w Europie. Dostarczamy dmuchane zamki, dmuchane atrakcje i inne dmuchane produkty klientom na całym świecie. W magazynie mamy ponad 3000 dmuchańców, które są one dostępne od ręki. Możesz także zlecić zaprojektowanie zupełnie nowego dmuchańca, na przykład o innej tematyce lub z logo i w Twojej palecie kolorów. U nas wszystko jest możliwe!

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Promotie Tenten, Opblaasbare Attracties en Springkussens

Namiot reklamowe na każde wydarzenie!

Chcesz zrobić ogromne wrażenie na swoich gościach? Łatwy i szybki w obsłudze dmuchany namiot reklamowy będzie doskonałym wyborem.

Sprawdź nasze namioty promocyjne
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44