Wróć do asortymentu

Kup Dmuchane Zamki Małe

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Małego dmuchanego zameczku nie może zabraknąć w Twoim asortymencie. Poręczna dmuchana atrakcja, która zapewni wiele dobrej zabawy. Idealna dmuchaniec na imprezę dziecięcą, urodzinową oraz sąsiedzką. Dużą zaletą małych dmuchańców jest ich kompaktowość, łatwy transport oraz mała waga. Dmuchana atrakcja, która zmieści się dosłownie wszędzie.

Mały dmuchany zamek zawsze i wszędzie

Z małym dmuchanym zameczkiem, zmienisz małe przyjęcie w wielką dziecięcą imprezę. Co najważniejsze małe dmuchańce mieszczą się dosłownie wszędzie: w ogrodzie, na parkingu, czy też na placu zabaw. Rozważasz zakup małego dmuchanca? Dobry pomysł! Mały poręczny dmuchaniec jest łatwy w transporcie i ze względu na poręczny rozmiar łatwy w wynajmie.  

Zakup małego dmuchańca od JB

Poszukujesz małego wielofunkcyjnego dmuchańca, który oferuje wiele opcji do zabawy? Mały dmuchaniec ze zjeżdżalnią lub interaktywnymi grami dodatkowo poszerzy twój asortyment. Sukces gwarantowany. Zapoznaj się z Mini Mini Multiplay oraz Zadaszonym interaktywnym zamkiem.  

Mini dmuchańce na wymiar

Mały dmuchany zamek idealnie nadaje się pod wynajem lub jako produkt reklamowy. Dmuchane produkty od JB Dmuchańce będą doskonałym wyborem. Posiadamy bogaty asortyment dmuchanych atrakcji, a także wiele profesjonalnych projektów dmuchanców personalizowanych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania niezobowiązującego projektu. Nasz zespół specjalistów z przyjemnością doradzi w wyborze produktu.  

Zameczek do skakania mini na sprzedaż

Pomimo małych rozmiarów, dmuchany zameczek zawsze robi duże wrażenie na dzieciach. Dodatkowo wspaniała kolorystyka z daleka przyciąga uwagę. Od fantastycznej wodnej tematyki aż po kolorowe jednorożce i zamki księżniczki. Tyle i jeszcze więcej posiadamy w naszym szerokim asortymencie.

Obraz
Zdjęcie nadmuchiwanej zamczysko i traktora

Twój własny spersonalizowany dmuchaniec!

Poza naszym ogromnym standardowym asortymentem wykonujemy również spersonalizowane dmuchańce.

Zamów produkt
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44