Service

Masz pytania dotyczące procesu projektowania? A może chciałbyś dowiedzieć się więcej o produkcji, dostawie czy gwarancji? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualne wsparcie, chętnie pomożemy.

Serwis naprawdę dobry

Jesteśmy zadowoleni dopiero, gdy ty jesteś zadowolony. Dlatego zajmujemy się wszystkim za ciebie, od projektu po dostawę. A jeśli masz pytania, oczywiście zastanowimy się razem z tobą.

  1. Szybka dostawa, możliwość ekspresowej dostawy

    Wysłałeś zapytanie do nas? Wtedy w ciągu 24 godzin prześlemy ci spersonalizowany projekt drogą mailową. Ostateczny czas dostawy różni się w zależności od produktu; na naszej stronie zawsze znajdziesz orientacyjny czas dostawy dla dmuchanca.

  2. Gwarancja na wszystkie nasze produkty

    Na wszystkie nasze nadmuchiwane produkty oferujemy gwarancję na materiał i wykonanie. Jeśli coś się zepsuje, skontaktuj się z nami. Zapewniamy, że twój nadmuchiwany produkt będzie ponownie gotowy do użycia tak szybko, jak to możliwe.

  3. Szybkie i łatwe samodzielne ustawienie

    Dzięki dołączonej instrukcji obsługi i dmuchawie, twój nadmuchiwany produkt jest zainstalowany w mgnieniu oka. Z pewnością poradzisz sobie sam, ale z dwiema osobami będzie jeszcze łatwiej.

Nasz zespół obsługi jest do twojej dyspozycji. Możesz na nas liczyć!

Masz pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji? Chętnie pomagamy ci, udzielając osobistych porad i praktycznej pomocy. Skontaktuj się bezpośrednio!

+48 22 307 78 60
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden