article

W ten sposób zaoferujesz najlepszą obsługę

Klienci naturalnie zgłaszają się do Twojej wypożyczalni, aby wypożyczyć piękny zamek dmuchany na swoją imprezę, targi czy event. Jednak kiedy opowiadają innym o Twojej firmie i wracają do Ciebie? Dokładnie wtedy, gdy uzyskają również najlepszą obsługę i olbrzymi zamek do skakania. Świadczenie dobrej obsługi oznacza nie tylko przyjazność wobec klienta, ale także tworzenie ciekawych promocji, oferowanie dodatkowych inspiracji i perfekcyjne reagowanie na potrzeby klientów.

Obraz
Zo bied jij de beste service kinderen

Ułatw klientom pracę

Dobra obsługa zaczyna się na Twojej stronie internetowej. Upewnij się, że prezentujesz piękną, aktualną ofertę, która pasuje do sezonu i odpowiada popularnym tematykom. Klienci mogą wtedy łatwo znaleźć zamek dmuchany, którego szukają. Oczywiście wszystkie dmuchańce, które oferujesz, muszą być natychmiast dostępne, a w przypadku pytań dotyczących obsługi musisz być w zasięgu ręki. W ten sposób ułatwisz i uatrakcyjnisz klientom wynajem u Ciebie.

Wsłuchaj się w życzenia swoich (najmniejszych) klientów

Twoi klienci szukają pięknego dmuchanego zamku. Oczywiście Ty o tym wiesz. Ale co sprawia, że są szczęśliwi? Albo, co ważniejsze: co dzieci lubią najbardziej w dmuchańcach? Posłuchaj rad swoich najmłodszych klientów i dostosuj do nich swój asortyment. Zabawa i sukces murowane!

Obraz
Zo bied jij de beste service - kleinste klanten

Zaskocz swoich klientów doświadczeniem i ciekawymi promocjami

Firmy odnoszące największe sukcesy często oferują nieco więcej niż ich konkurenci. W tym tkwi potencjał! Nie ograniczaj się tylko do udostępnienia zabawnego dmuchanego zamku, ale zamień go w całe doświadczenie! Np. zapewnij dyplomy wesołego skoczka, które Twoi klienci będą mogli wręczyć dzieciom. Wymyśl też zabawne i charakterystyczne promocje. Pomyśl o gwarancji na niepogodę lub o upominku. Bądź kreatywny!

 

Wybieraj raczej nowe dmuchańce

Czy w Twojej ofercie znajdują się stare lub używane dmuchańce i czy masz budżet na ich wymianę? Zastanów się, gdyż dzięki temu możesz zagwarantować swoim klientom bezpieczeństwo, lepiej reagować na ich życzenia i działać innowacyjnie. W JB Dmuchańce znamy popularne wzory i udzielamy pięcioletniej gwarancji na nowe dmuchańce, która obejmuje serwis i niezbędne świadectwo. Nowy zamek dmuchany to dobra inwestycja, która szybko się zwróci.

Zadowolony klient szybciej do Ciebie wróci, co jest niezbędne w przypadku reklamy opierającej się na poczcie pantoflowej.

Udziel osobistych rad i przemyśleń!

Klienci doceniają, kiedy okazujesz im osobiste zaangażowanie, udzielając rad i rozwijając ich pomysły. Dlatego zawsze uważnie słuchaj życzeń i potrzeb swoich klientów. Np. dmuchany system do gier interaktywnych lub zamek do skakania z wanną będą idealnie pasować do przyjęcia czy imprezy. Rób wszystko, co w Twojej mocy, aby oferować dobrą obsługę, a dzięki temu zdobędziesz zadowolonych klientów i szansę na wynajęcie kolejnych dmuchańców.