article

Poza sezonem: idealny czas na przeprowadzenie konserwacji

Szczyt sezonu już minął, więc czas na przegląd. W jakim stanie są Twoje dmuchańce i inne dmuchane atrakcje? Czy nadal są w doskonałej kondycji, a może wymagają szczególnej uwagi? W razie wątpliwości zawsze możesz zgłosić się do nas ze swoim dmuchanym zamkiem w celu przeprowadzenia usługi konserwacji. Okres poza sezonem jest ku temu idealny. Dzięki konserwacji w sezonie niskim przygotujesz się na czas na sezon i bez obaw nadmuchasz swoje dmuchańce.

Obraz
JB-service

Nasz wewnętrzny zespół ds. napraw służy pomocą

W ciągu sezonu zamek dmuchany musi sporo wytrzymać. Skoki, wspinaczka, zjeżdżanie, a do tego często niedelikatne! Na szczęście dmuchańce od JB Dmuchańce zniosą wiele. Jednak czasami konieczna może być naprawa. Nasz wewnętrzny zespół ds. napraw oczywiście z przyjemnością udzieli Ci profesjonalnej pomocy. Nie bez powodu wszystkie nasze dmuchańce są objęte standardową 5-letnią gwarancją i serwisem.

Serwis w JB Dmuchańce gwarancją dobrego przygotowania do sezonu

W szczycie sezonu oczywiście chcesz optymalnie wykorzystać swoje dmuchańce. To bardzo irytujące, gdy odmawiasz klientowi i tracisz zyski z powodu zepsutego dmuchanego zamku. Przygotuj się dobrze do sezonu i zgłoś się do nas z prośbą o usługę konserwacji.

Konserwacja jest łatwa i szybka

Na czym dokładnie polega konserwacja? To proste! Zgłoś się do nas ze swoim zamkiem dmuchanym i spróbuj naszej dobrej kawy. W tym czasie my nadmuchamy Twój zamek i sprawdzimy, co należy w nim poprawić. W przypadku konieczności naprawy Twojego dmuchańca niezwłocznie przystąpimy do działania. Zanim się obejrzysz, będziesz w domu z prawie nowym zamkiem.

service
Zo bied jij de beste service - team

Dmuchane atrakcje na lato i zimę

Sezon czy okres poza sezonem – właściwie oba zależą w dużej mierze od Twojego asortymentu. Np. zamek dmuchany z basenem lub interaktywna gra z wodą sprawdzają się wiosną i latem. Natomiast jesienią i zimą jest ogromny popyt na gry zimowe w zamkniętych pomieszczeniach. Aby umówić się na serwis, musisz więc dokładnie wiedzieć, kiedy właściwie wykorzystać daną dmuchaną atrakcję.

Nasz wewnętrzny zespół ds. napraw oczywiście z przyjemnością udzieli Ci fachowej pomocy.

jb service

Dmuchańce JB oferują optymalną jakość

Naturalnie pragniesz zawsze wypożyczać swoje dmuchańce bez żadnych obaw, a najlepiej bez żadnych napraw. Taki jest oczywiście cel JB Dmuchańce. Dlatego nasz profesjonalny zespół pracuje wyłącznie z materiałami PCV o gramaturze nie mniejszej niż 650 gramów na m2. Wybór takiego materiału wiąże się z pragnieniem zaoferowania optymalnej jakości i bezpieczeństwa. W przypadku konieczności naprawy pozostajemy do dyspozycji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze?

Dowiedz się więcej o gwarancji i naprawach

Czasami coś może pójść nie tak. Dla nas to jednak nie problem! Zawsze możesz liczyć na nasz serwis. Razem zadbamy o to, aby Twoje dmuchańce odzyskały sprawność w krótkim czasie.

Więcej informacji
Obraz
Service van JB Inflatables; Dé Springkussen fabrikant van Nederland. Koop inflatables en Springkussens online. Goede Service & Garantie