case

Dmuchany park zabaw Airspace: co za przestrzeń!

Przypuśćmy, że jesteś właścicielem czterech popularnych parków trampolin i chcesz wykonać ogromny krok naprzód. Co więc robisz? To proste, otwierasz dmuchany kryty park o powierzchni nie mniejszej niż 1400 m2.

Firma JB Dmuchańce wyrobiła sobie międzynarodową markę w branży dmuchanych parków rozrywki. Przekonał się o tym również polski przedsiębiorca Maciej Leśniak, który szukał partnera do swojego najnowszego projektu. Jego parki trampolin cieszą się ogromną popularnością, ale zawsze dąży do wprowadzania innowacji i zwiększenia swojego udziału w branży rozrywkowej. Tak właśnie wpadł na pomysł stworzenia ogromnego krytego dmuchanego placu zabaw. Zwróciliśmy się do niego z pytaniem, czy chce w pełni zaprojektować, wyprodukować i zamontować ten niestandardowy projekt.

Obraz
Air Space Inflatable Play Park

Zlecenie

Nasz klient miał jasną wizję dmuchanego, krytego placu zabaw. Plac taki miał składać się z jak największej liczby różnych dmuchanych atrakcji i być odpowiedni dla dzieci i młodzieży. Tematyka? Podróże kosmiczne!

 

Podejście

Maciej chciał przyjechać do naszej głównej siedziby w Meppel na spotkanie inauguracyjne. Po zwiedzaniu omówiliśmy wszystkie możliwości i sporządziliśmy listę jego oczekiwań. Na tej podstawie nasz dział projektowy przygotował gwiezdny projekt. Szybko ustaliliśmy z Maciejem ostateczny kształt projektu, który został następnie zrealizowany i zamontowany na miejscu.

Glijbaan

Wyniki

Airspace to wyjątkowy dmuchany kryty park o powierzchni ponad 1400 m2. W tym raju zabaw znajdziemy trzy duże zjeżdżalnie, różne tory przeszkód, wieżę wspinaczkową i gry interaktywne. Ta ogromna dmuchana atrakcja stawia przed dziećmi w każdym wieku odpowiednie dla nich wyzwania. Warto zauważyć, że nawet najmniejsi goście mogą bezpiecznie skakać na tym gigantycznym dmuchańcu. Motyw kosmosu pojawia się w najróżniejszych miejscach. Pomyśl o dmuchanych promach kosmicznych, rakietach i innych futurystycznych akcentach. Co zaś najbardziej przyciąga wzrok? Ogromny dmuchany kask astronauty znajdujący się na środku parku zabaw.

Dyrektor Airspace miło wypowiada się na temat naszej współpracy: „Oczywiście miałem już pewne doświadczenie z parkami trampolin, ale do mojego najnowszego przedsięwzięcia szukałem partnera z doświadczeniem w branży dmuchanych parków rozrywki. Szybko trafiłem na JB Dmuchańce. Mój projekt był ogromny, a JB jest dużym graczem. Tak więc wszystko się zgadzało. Ponadto w JB pracuje wielu młodych ludzi, którzy rozumieją, czego oczekuje moja grupa docelowa”.

 

Podjąłem ryzyko, ale było warto.

 

„Park funkcjonuje znakomicie, a ja jestem zadowolony ze współpracy z JB. W fazie projektowania i produkcji kontakt z firmą był doskonały i szybko otrzymywałem odpowiedzi na moje pytania. Teraz, gdy trzeba coś naprawić, muszę tylko zadzwonić, a oni przyjeżdżają tak szybko, jak to możliwe. Zastanawiam się już nad budową kolejnego parku trampolin. Chcę ponownie podjąć współpracę z JB w tym zakresie. Fajnie jest mieć dobrego partnera do tego typu projektów”.

 

Z przyjemnością Ci pomożemy

Podobają Ci się dotychczas przedstawione realizacje, ale potrzebujesz więcej informacji? Z przyjemnością ich udzielimy. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu z nami. Zadzwoń już teraz!

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
thumbnail_Mark.png