article

Oferta dostosowana do potrzeb klienta

Chcesz się wyróżnić dzięki wyjątkowemu dmuchanemu zamkowi albo innej oryginalnej atrakcji dmuchanej? Organizujesz wydarzenie, imprezę firmową lub spotkanie i chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki dzięki dmuchanemu zamkowi? Sprytnie pomyślane i możliwe! JB Dmuchańce zaprojektuje wszystko dla Ciebie. Zajmiemy się projektem Twoich marzeń i oczywiście produkcją. Stylowy zamek dmuchany czy też cała gama produktów dostosowanych do potrzeb klienta – dla nas to możliwe!

Obraz
Een op maat gemaakt assortiment stages

Zadbaj o rozpoznawalność swojej marki i wywieraj długotrwałe wrażenie

Impreza czy targi to miejsce, w którym możesz zadbać o zwiększenie rozpoznawalności swojej marki. Oczywiście pragniesz się wyróżnić i wywrzeć długotrwałe wrażenie. Wspaniałe doświadczenie w połączeniu z Twoim logo lub stylem firmowym z pewnością to zapewni. Co powiesz na dostosowaną do potrzeb dmuchaną scenę na widowisko lub specjalnie przygotowaną dmuchaną grę interaktywną w Twoim biurze lub na Twoim stoisku? Sukces murowany!

podium
nieuwjaar podium

Wybierz trampolinę na zamówienie i dołóż cegiełkę do swojego sukcesu

Dzieci korzystające z dmuchanej trampoliny w Twoim stylu – lepszej reklamy nie ma. Przedsiębiorcy posiadający restaurację czy pole namiotowe z pewnością skorzystają na dostosowanej do ich potrzeb dmuchanej górce. Kształt prostokąta czy koła? Jakie wymiary i kolory? Zrobimy dla Ciebie taką trampolinę, jaką sobie wymarzysz.

JB Dmuchańce produkuje także największe atrakcje na wymiar.

Stawiasz na duże i przekonujące atrakcje? W takim razie gigantyczny modułowy tor przeszkód jest właśnie dla Ciebie. Czterdzieści unikalnych dmuchanych elementów, z których stworzysz największy, najbardziej spektakularny i szalony tor przeszkód w historii. Czy taki mega tor przeszkód może być wykonany na miarę? Jak najbardziej! Skoro jesteśmy przy tej kwestii: mega są również nasze dmuchane parki. Twoje życzenia i pomysły są dla naszego zespołu projektowego najważniejsze. Dzięki temu powstanie dla Ciebie wyjątkowy dmuchany plac zabaw.

Domowa gra basenowa lub park wodny

Prowadzisz basen lub firmę nad wodą? Również dla Ciebie nabycie dmuchańca może okazać się świetną inwestycją. Gra basenowa na zamówienie to czysta frajda. Podziel się z nami swoim pomysłem, zdjęciem lub logo (w kolorze), a my stworzymy dla Ciebie niepowtarzalną grę w basenie. Przygotujemy dla Ciebie kompletny park wodny składający się z oddzielnych modułów albo stworzymy park wodny w stylu Twojej firmy lub na podstawie Twoich pomysłów.

Zajmiemy się opracowaniem produktu Twoich marzeń i oczywiście realizacją.

Een op maat gemaakt assortiment - waterplay

Masz świetny pomysł, a może chcesz uzyskać niezobowiązującą poradę?

Masz pomysł na zamek dmuchany lub cały asortyment? Super sprawa! W JB Dmuchańce lubimy to. Nasz zespół projektowy z przyjemnością stworzy dla Ciebie wyjątkową dmuchaną atrakcję. Kształt, wymiary, kolory, od skydancera po namiot promocyjny: granic wyobraźni nie ma! Chcesz porozmawiać o Twoich pomysłach lub uzyskać więcej informacji? Nie wahaj się i skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, aby uzyskać bezpłatną poradę.