article

Importujesz zamek dmuchany? Dokładnie to przemyśl

Jeśli szukasz w sieci nowego dmuchanego zamku, szybko znajdziesz kilku zagranicznych dostawców. Jakie znaczenie ma zakup lub import dmuchanego zamku w Holandii? Firma kurierska wykonuje swoją pracę. Niemniej jednak trzeba się zastanowić, czy chcesz kupić dmuchany zamek od firmy holenderskiej czy zagranicznej. Import może wiązać się z poważnymi niedogodnościami. Wiesz już o wszystkim? Dopiero zapoznając się dogłębnie z tematem będziesz w stanie podjąć świadomą decyzję.

Obraz
Springkussens importeren? Denk er goed over na voorraad

Zamek dmuchany musi mieć świadectwo (holenderskie)

W Holandii NVWA (Holenderski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności i Produktów Konsumenckich) monitoruje bezpieczeństwo i jakość dmuchanych zamków. Jednostka kontrolna wyznaczona przez NVWA przeprowadza w tym celu kontrolę i wydaje świadectwa (zgodnie z normą NEN-EN 14960). Zagraniczni dostawcy często deklarują, że ich dmuchańce spełniają te normy, ale kwestia spełnienia wymagań tutaj się nie kończy. Aby móc wynajmować zamek dmuchany, należy uzyskać świadectwo holenderskiej jednostki kontrolnej.

Zakup dmuchanego zamku za granicą

Za granicą obowiązują inne (często mniej rygorystyczne) normy. W związku z tym to Ty musisz zdecydować, czy kupowany zamek dmuchany spełnia holenderskie wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Jeśli coś pójdzie nie tak, importowany zamek zostanie uznany za niespełniający wymogów, a Ty nie otrzymasz świadectwa. Wtedy możesz jedynie wypożyczyć zamek.

W przypadku zakupu zamku z Chin weź pod uwagę dodatkowe koszty.

Szukając po haśle „Kup dmuchańca z Chin” często znajdziesz tańsze dmuchańce. Ich cena oczywiście kusi. Pamiętaj jednak o dodatkowych kosztach. Np. zakup dmuchawy musi być dokonany osobno, a za import trzeba sporo zapłacić. Ponadto czas dostawy jest długi, a serwis dostępny będzie tylko w przypadku problemów z dmuchanym zamkiem. Tak więc, niestety, wybór dmuchańca z Chin często wiąże się z niższą jakością i bezpieczeństwem takiego produktu.

Wynajmujesz podróbkę dmuchanego zamku? Jeżeli tak, to naruszasz prawo.

W JB Dmuchańce sami tworzymy nasze dmuchańce. Jesteśmy z tego oczywiście dumni i chronimy je prawami autorskimi. Niestety, niektórzy zagraniczni dostawcy kopiują nasze dmuchane zamki, a my staramy się temu jak najskuteczniej zapobiegać. Jeżeli (nieumyślnie) wypożyczysz podróbkę naszego dmuchańca, to niestety również naruszasz prawo. Masz wątpliwości co do autentyczności swojego dmuchanego zamku? Nie zastanawiaj się i nie wahaj się z nami skontaktować. Razem znajdziemy wyjście z sytuacji.

Warunkiem wynajmu dmuchanego zamku jest uzyskanie świadectwa holenderskiej instytucji kontrolnej.

Postaw na jakość, bezpieczeństwo i niezawodność.

Zakup nowego zamku dmuchanego to inwestycja, która powinna być dobrze przemyślana. JB Dmuchańce z przyjemnością Ci w tej kwestii pomoże. Oczywiście nasze dmuchane zamki dostarczamy wraz z wymaganym świadectwem i bez dodatkowych kosztów. Dostajesz to, co widzisz! W ten sposób masz pewność, że otrzymasz innowacyjny, wysokiej jakości i bezpieczny zamek dmuchany oraz że obejmiemy Cię naszym serwisem.

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
Mark team JB inflatables