article

Dotrzyj do większej grupy odbiorców

Zajmujesz się głównie wypożyczaniem dmuchanych zamków lub innych dmuchanych urządzeń do zabawy? W takim razie zastanów się, czy nie warto przyjrzeć się swojemu asortymentowi. Możesz wiele zyskać, jeśli zdecydujesz się na postawienie na większą różnorodność produktów. Dzięki poszerzeniu oferty możesz dotrzeć do większej grupy docelowej. Co więcej, możesz również skuteczniej reagować na zróżnicowane potrzeby Twoich dotychczasowych klientów. Dlatego dokonaj mądrego wyboru i wprowadź do oferty różne formy wypoczynku.

Obraz
Bereik een grotere doelgroep

Wydłuż swój sezon wynajmu i zyskaj pewność

Dzięki szerokiej ofercie możesz wydłużyć sezon wynajmu. Na przykład wodny plac zabaw jest hitem w lecie, a w sezonie zimowym możesz skorzystać z dmuchanych atrakcji zimowych. Dodając do swojej oferty dmuchane kostiumy sumo przyciągniesz inną publiczność. Z kolei atrakcje takie jak ludziki Sara i Abraham można wynajmować przez cały rok. W ten sposób zapewniasz sobie stały przychód i większą stabilność ekonomiczną.

Oferuj kompleksowe doświadczenie i wypożyczaj z większym zyskiem

Upewnij się, że wiesz, czego oczekują Twoi klienci. W ten sposób możesz zaoferować im najlepszą możliwą obsługę. Np. zaoferuj kompleksowe doświadczenie. Wynajmij dmuchańce z systemem do gier interaktywnych IPS (Interactive Play System). Twoi klienci oczekują, że będą mogli pójść na jedną imprezę, a jednocześnie Ty wynajmiesz swoje produkty z większym zyskiem.

Daj klientowi to, czego chce. Od ręki.

Nie ma nic bardziej irytującego niż sytuacja, w której musisz powiedzieć „nie”, zarówno z punktu widzenia klienta, jak i Twoich obrotów. Możesz temu zapobiec, oferując swoim klientom szeroki wybór produktów i dostarczając je z magazynu. Szeroki asortyment jest więc kluczowy. Czy masz możliwość natychmiastowego zrealizowania zamówienia klienta? Dzięki temu zyskasz zadowolonego klienta, który wróci do Ciebie następnym razem i podzieli się pozytywną opinią o Twojej wypożyczalni z innymi.

Sprawdź, gdzie drzemią Twoje możliwości

Jako wypożyczalnia naturalnie pragniesz wyróżniać się i działać innowacyjnie. Czy sprawia Ci to trudność? Zespół JB Dmuchańce chętnie Ci pomoże. Gdzie kryją się Twoje możliwości? Które dmuchańce są najlepszym wyborem dla Twojej firmy? Jakie są najpopularniejsze wzory? Możemy udzielić Ci wskazówek i porad.

Dzięki szerokiej ofercie możesz wydłużyć swój sezon wynajmu. W ten sposób uzyskasz ciągły przychód i zwiększysz swoje poczucie stabilności ekonomicznej.

Odśwież i wzbogać swój asortyment

Czy Twoje dmuchańce wymagają wymiany? Skorzystaj z okazji, aby uzupełnić i rozwinąć swój asortyment. Zespół sprzedaży JB Dmuchańce oczywiście chętnie udzieli Ci wsparcia w tym zakresie. Znamy najnowsze trendy i produkujemy dmuchańce z coraz większym doświadczeniem i według najnowszych wzorów. Możemy szybko dostarczyć Ci Twojego dmuchańca, ponieważ na stanie mamy ich ponad 3 000. 

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
Service van JB Inflatables; Dé Springkussen fabrikant van Nederland. Koop inflatables en Springkussens online. Goede Service & Garantie