article

Chcesz kupic górę Airmountain ? Dobry pomysł!

Myślisz o zakupie góry powietrznej? Śmiało! Góra powietrzna to prawdziwy magnes na klientów i z pewnością przyciągnie powracających odwiedzających do twojego placu zabaw, kempingu lub restauracji. A gdy jest piękna pogoda, posiadanie trampoliny powietrznej to oczywiście idealne rozwiązanie!
Obraz
Zamów na zamówienie nadmuchiwany dmuchawiec tęczowy dla dzieci w JB Dmuchańce Polska. Zamów teraz darmowy projekt nadmuchiwanych gór powietrznych we własnej identyfikacji wizualnej

 

Góra powietrzna to prawdziwa atrakcja na klientów.

Airmountain to, wspaniała atrakcja w kształcie góry. Dzieci mogą na nim skakać i bawić się bez końca. A to nie tylko zabawa dla dzieci, ale również dla rodziców. Dzięki temu zamkowi dmuchanemu w pobliżu, mogą oni cieszyć się chwilą spokoju. W ten sposób sprawiasz radość wszystkim. Posiadając górę powietrzną, przyciągasz prawdziwy magnes na klientów do swojego domu.

 

 

 

 

Góry dmuchana w różnych kolorach i wzorach

W JB Inflatables sprzedajemy góry dmuchane w różnych kolorach i wzorach. Nasze niebieskie modele są na przykład idealne dla lokalizacji przy wodzie. A nasze wersje zielone sprawdzają się w otoczeniu lasu. Ale może masz bardzo konkretne życzenia i chciałbyś, aby trampolina powietrzna była ozdobiona logo twojego kempingu, stowarzyszenia lub klubu. Dzięki trampolinie powietrznej wykonanej na zamówienie, zawsze masz pewność sukcesu. To sprawia dużo radości twoim gościom i działa jako prawdziwy punkt przyciągający uwagę, wyróżniający cię i pomagający w profilowaniu. Chcesz również górę powietrzną wykonaną na zamówienie? Chętnie stworzymy projekt odpowiadający twoim preferencjom. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży tutaj i omów możliwości bez żadnych zobowiązań!

Instalacja twojej góry powietrznej

Góra dmuchana jest dostarczana w formie zestawu do samodzielnego montażu. W opakowaniu znajduje się czytelna instrukcja, dzięki której możesz łatwo samodzielnie zainstalować swoją gigantyczną trampolinę. Ciekawy jak to działa? Zobacz poniżej!

JB-Airmountains-How-to-set-up

Mamy wiele dmuchanych gór dostępnych na magazynie

Na co jeszcze czekasz? Szybko przejrzyj naszą kolekcję online. Mamy dużą liczbę dmuchanych gór na stanie, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że w krótkim czasie będziesz miał swój ulubiony produkt u siebie w domu!

Zobacz wszystkie dmuchane góry