case

Autostadt: śnieżnobiałe dmuchane zabawki dla entuzjastów motoryzacji

Autostadt w Wolfsburgu to Walhalla dla miłośników samochodów z całego świata, mieszcząca się w pięknym parku obok fabryki Volkswagena. Co więcej: ta niemiecka atrakcja ma również na celu umilenie dnia pozostałym członkom rodziny. JB stworzyło całkowicie biały dmuchany park, który gwarantuje wiele godzin zabawy dla najmłodszych gości.

JB stworzyło dla Autostadt plenerowy raj zabaw o powierzchni aż 900 m2. Dmuchany park zabaw ma wieżę wspinaczkową, zjeżdżalnię, ściankę wspinaczkową i tor przeszkód, a jego szczególnym atutem jest to, że jest całkowicie śnieżnobiały. W połączeniu z idealną lokalizacją w Autostadt, otoczeniem przemysłowym i położeniem nad wodą, powstaje bajkowy krajobraz. Oprócz gigantycznego raju do zabawy na świeżym powietrzu przygotowaliśmy także luźny zamek dmuchany (moonwalk) o powierzchni około 120 m2.

Obraz
Autostadt

Zadanie: park dla wszystkich grup wiekowych

Chcąc nadać parkowi charakteru jeszcze bardziej prorodzinnego, Autostadt zwrócił się do nas z prośbą o stworzenie dmuchanego parku, w którym najmłodsi członkowie rodziny będą mogli się dobrze bawić. Dmuchane atrakcje idealnie pasują do jego stylu. Projektanci z JB doskonale wiedzieli, jak się do tego zabrać!

 

Podejście: inspiracja – motoryzacja

Autostadt jest znany z pięknej architektury. Oprócz starej fabryki Volkswagena – rozpoznawalnej z daleka dzięki czterem ogromnym wieżom kominowym – odwiedzający park znajdą tu także kilka pięknych pawilonów i dwie duże, wysokie szklane wieże, które służą jako magazyn dla fabrycznie nowych samochodów Volkswagen. JB przełożyło to uderzające połączenie przemysłu i luksusu na stworzony na zamówienie dmuchany park z rozpoznawalnymi motywami samochodowymi.

Autostadt
Autostadt
Autostadt maatwerk springkussen
Autostadt maatwerk springkussen
Autostadt maatwerk springkussen

Wynik: śnieżnobiały i wyjątkowo efektowny park dla całej rodziny

Nadaj swojemu dmuchanemu parkowi podwójną funkcję. Sprytne! Dzięki dobremu projektowi możesz także zaznaczyć obecność swojej firmy na mapie. Dlatego też umieściliśmy literę „A” z logo Autostadt na dmuchanych elementach parku. Można się nawet po niej wspinać!

Nasza realizacja dla Autostadt jest po prostu fenomenalna.

Julia Klifman Dział Sprzedaży – JB Dmuchańce

Oczywiście najbardziej uderzający wydaje się kolor dmuchanego parku. Dzięki śnieżnobiałej barwie dmuchany raj do zabawy emanuje spokojem i klasą, co doskonale pasuje do lokalizacji w zielonym otoczeniu nad wodą. Bo samochody też zazwyczaj są jednokolorowe, prawda?

Z przyjemnością Ci pomożemy

Podobają Ci się dotychczas przedstawione realizacje, ale potrzebujesz więcej informacji? Z przyjemnością ich udzielimy. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu z nami. Zadzwoń już teraz!

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
thumbnail_Mark.png