case

Area 50 Jump, Niemcy: Każdy może przyjść i poskakać

Dlaczego kryty park dmuchanych zamków ma być tylko dla dzieci? W Area 50 Jump w Bergkamen w Niemczech nie ma znaczenia wiek: wszyscy są mile widziani!

Aby wznowić działalność Area 50 Jump, firma JB stworzyła piękny park zabaw ze zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową i areną pełną interaktywnych dmuchanych urządzeń do zabawy. Dzieci są oczywiście bardzo mile widziane, ale dorośli również mogą przyjść i poskakać. Ponadto w Area 50 Jump udostępniono dmuchańce dla osób zainteresowanych ćwiczeniami ruchowymi. Stawiamy na wielofunkcyjność! JB zaprojektowało park specjalnie dla tego miejsca i jest on całkowicie zgodny z wizją i planami Area 50 Jump.

Obraz
Maatwerk Indoor speel park Area 50 Jump

Zadanie

W JB Dmuchańce zawsze stawiamy na najwyższą jakość. Na szczęście Area 50 Jump właśnie tego szukała: na ponowne otwarcie swojego krytego parku do skakania potrzebowała dmuchańców, które byłyby nie tylko świetną atrakcją, ale także byłyby wytrzymałe, bezpieczne i łatwe w utrzymaniu. U nas to możliwe!  

 

Podejście

Po tym, jak zrozumieliśmy, o co chodzi w projekcie Area 50 Jump, projektanci JB przygotowali propozycję, którą szczegółowo omówiliśmy z klientem. Potem zabraliśmy się do pracy! Podczas projektowania różnych urządzeń użyliśmy solidnych materiałów z dodatkowymi wzmocnieniami w miejscach, w których występuje duże tarcie. Zadbaliśmy też o to, by wszystkie części parku były łatwe do zamontowania i utrzymania w czystości. Nieważne, jak ładny jest park, bezpieczeństwo i higiena są najważniejsze!

Maatwerk Indoor speel park Area 50 Jump

Wyniki

Podobnie jak Area 50 Jump, my w JB jesteśmy bardzo dumni z wyniku: stworzyliśmy unikalny, dostosowany do potrzeb park zabaw pełen atrakcji dla młodszych i starszych!

Jesteśmy z niego dumni.

Z przyjemnością Ci pomożemy

Podobają Ci się dotychczas przedstawione realizacje, ale potrzebujesz więcej informacji? Z przyjemnością ich udzielimy. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu z nami. Zadzwoń już teraz!

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
Esmee