case

Airland, BE: Największy dmuchany park zabaw na świeżym powietrzu.

Skacz, turlaj się, zjeżdżaj, padnij, wstań i do przodu. Oto jak bawią się dzieci w największym na świecie dmuchanym parku zabaw na świeżym powietrzu: Airland!

Wspólnie z firmą Jumperke, zajmującą się wypożyczaniem dmuchanych zamków, JB Dmuchańce zaprojektowało gigantyczną dmuchaną wyspę o powierzchni 1800 m2, podzieloną na siedem różnych obszarów tematycznych. Krótko mówiąc, jest to wymarzony raj do skakania oraz idealna atrakcja dla wycieczek szkolnych i na imprezy.

Obraz
Inflatable Parks; Kwaliteit Indoor Opblaasbare Parken voor Buiten en Binnen Speelparken Kopen van JB Inflatables

Zadanie: największy na świecie raj do skakania

Klient Jumperke był ambitny: chciał stworzyć raj do skakania na otwartym terenie we flamandzkim mieście Wuustwezel, blisko granicy z Holandią. I to nie byle jaki! Miał to być gigantyczny dmuchany plac zabaw na świecie. Oczywiście ten park musiał spełniać wszelkie wymagania. Oprócz tego, że miał być duży, musiał być także kreatywny, bezpieczny i niezawodny. O te cechy włożyliśmy ręce w ogień w JB.    

 

Od JB zawsze możesz oczekiwać najwyższej jakości. Dlatego również w przypadku projektu Jumperke zabraliśmy się do pracy z najwyższą starannością. dla przykładu: użyliśmy tylko solidnych materiałów i jeszcze bardziej wzmocniliśmy wszystkie przestrzenie w miejscach, gdzie może wystąpić duże tarcie. Dzięki temu powstał bezpieczny i wytrzymały teren rekreacyjny, który będzie służył Klientowi przez długi czas. Pomimo jego rozmiarów zadbaliśmy o to, aby plac zabaw można było szybko rozłożyć i aby był łatwy do utrzymania w czystości.

Airland

Wynik: niespotykana przyjemność skakania

Efekt jest już widoczny! W Wuustwezel powstała ogromna wyspa zabaw z dziewięcioma wieżami wspinaczkowymi, 15 niepowtarzalnymi zjeżdżalniami, dwiema podstawami do skakania, dmuchanymi wielkimi kulami do biegów (jak w programach rozrywkowych, np. Wipe-Out – Wymiatacze), interaktywną areną z kolumnami i boiskiem do gry w piłkę. Wyspa może gościć jednocześnie 700 skoczków. Przyjedź do Airland, skacz, czołgaj się, wspinaj, zjeżdżaj, graj i baw się!

Współpraca z JB przebiegła wspaniale, a my dostarczyliśmy Klientowi świetny produkt!

Z przyjemnością Ci pomożemy

Podobają Ci się dotychczas przedstawione realizacje, ale potrzebujesz więcej informacji? Z przyjemnością ich udzielimy. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu z nami. Zadzwoń już teraz!

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
thumbnail_Mark.png