case

Air Haus, Wielka Brytania: skacz z radości!

Chcesz przekształcić ogromną halę w gigantyczny raj do zabawy dla małych i dużych? Zostaw to JB, nawet jeśli ta hala znajduje się w Anglii.

Maluchy, przedszkolaki, nastolatki, studenci i rodzice – zobaczysz ich wszystkich skaczących w Air Haus. Ten kolorowy dmuchany park rozrywki w Sheffield cieszy się popularnością wśród osób w każdym wieku. To nie przypadek, ponieważ celowo zaprojektowaliśmy go dla szerokiej grupy docelowej.

Obraz
Air Haus Inflatable Park

Zlecenie

Każdy dmuchany park zabaw potrzebuje tylko trzech elementów: dobrego pomysłu, odrobiny wyobraźni i dużo miejsca. Od tego właśnie zaczął Jack Pendlebury, współwłaściciel firmy Air Haus. „Dostrzegliśmy lukę na rynku i weszliśmy w nią. Potem, razem z JB, szukaliśmy firmy z doświadczeniem i zasobami, które pozwoliłyby nam zrealizować wysokiej jakości park rozrywki na zamówienie”.

 

Podejście

„Zanim usiedliśmy do rozmów z JB, mieliśmy już wstępne pomysły dotyczące poszczególnych elementów i ogólnego kształtu. Wraz z zespołem projektowym JB szybko dopracowaliśmy je, dzięki czemu powstał znakomity projekt – całkowicie w naszym stylu i pełen inteligentnych rozwiązań, a w końcu i fantastyczny statek powietrzny dla małych i dużych gości”.

Jumping balls

Wyniki

Jak bawić zarówno maluchy, jak i uczniów w tym samym parku? To nie lada wyzwanie! Dlatego w Air Haus wydzielono różne strefy, aby różne grupy wiekowe mogły się omijać podczas otwartych imprez. Ponadto regularnie organizowane są zajęcia dla grup docelowych, np. dla studentów, rodziców z dziećmi czy firm.

Interaktywny park Air Haus został w całości zaprojektowany w kolorach różowym, niebieskim, czarnym i żółtym. To kolory w stylu pop house, które od razu wywołują uśmiech na twarzy. Dwie gigantyczne zjeżdżalnie na środku przykuwają uwagę, ale jest tu o wiele więcej do zobaczenia i wypróbowania. Co powiesz na wyścig ninja, kule do skakania czy eliminatora z mechaniczną zamiatarką? Wystarczająca dawka szaleństwa, aby zapewnić Ci rozrywkę na wiele godzin.

Nasze doświadczenie z JB było niesamowite od początku do samego końca.

Jack Pendlebury jest bardzo dumny ze swoich 750 m2 dmuchanych atrakcji. Jest również zadowolony z jakości materiałów i obsługi: „Nasz park rozrywki jest bardzo intensywnie użytkowany. W ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy potrzebna była tylko jedna naprawa i została wykonana w krótkim czasie. To dokładnie taki poziom obsługi, jakiego oczekujemy”.

Z przyjemnością Ci pomożemy

Podobają Ci się dotychczas przedstawione realizacje, ale potrzebujesz więcej informacji? Z przyjemnością ich udzielimy. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu z nami. Zadzwoń już teraz!

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
Esmee