Serwis

Masz pytania dotyczące procesu projektowania? A może chciałbyś dowiedzieć się więcej o produkcji, dostawie czy gwarancji? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualne wsparcie, chętnie pomożemy.

Projektowanie i Produkcja

Eksperci w naszym studiu projektowym mają wieloletnie doświadczenie w produkcji nadmuchiwanych artykułów niestandardowych. JB zarządza także produkcją we własnym zakresie. Dzięki temu możemy szybko dostarczać i gwarantować najlepszą jakość!

Jak działa proces projektowani

Gdy otrzymamy Twoje preferencje, nasi projektanci pracują dla Ciebie. W ciągu 24 godzin stworzą dla Ciebie bezpłatną, dostosowaną propozycję, a nawet w formie 3D. Niezależnie od tego, czy szukasz małego produktu promocyjnego, czy stu dużych atrakcji dmuchanych, nasi eksperci zawsze się z tym obejmą. W JB korzystamy z kodów kolorów PSM, co pozwala nam dokładnie przewidzieć, jak kolory będą wyglądać na Twoim produkcie. Aktywnie przesyłamy Ci przykłady, aby to zademonstrować.

Jeśli masz pytania na ten temat, zadzwoń do Nikoletta.

+48 22 307 78 60

 

Jak szybko będzie gotowy mój produkt?

Czas dostawy zależy od rodzaju produktu, ale możesz liczyć, że będzie gotowy w ciągu 6 do 8 tygodni. Jeśli zależy Ci na czasie i potrzebujesz go na przykład w ciągu 2 tygodni, możesz również wybrać opcję ekspresowej dostawy. Zawsze da się coś załatwić; chętnie wspólnie zastanowimy się, jak to zorganizować.

 

Jeśli masz pytania na ten temat, zadzwoń do Nikoletta.

+48 22 307 78 60

 

Szybko otrzymaj wycenę na miarę

Masz pomysł na własny dmuchańiec? W takim razie szybko chcesz wiedzieć, ile to będzie kosztować. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy poradzić sobie z każdym pomysłem, także z Twoim. W mgnieniu oka otrzymasz niezobowiązującą ofertę, z wszystkimi kosztami, czasem dostawy i projektem. Możemy również natychmiast podać wycenę telefonicznie.

 

Jeśli masz pytania na ten temat, zadzwoń do Nikoletta.

+48 22 307 78 60

 

Wsparcie w zakresie identyfikacji wizualnej

Potrzebujesz pomocy, aby doprowadzić swoje logo do odpowiedniego formatu? Chętnie to dla Ciebie zrobimy. Nawet jeśli Twoja identyfikacja wizualna nie jest całkowicie dostępna lub aktualna, rozwiążemy to dla Ciebie.

 

Jeśli masz pytania na ten temat, zadzwoń do Nikoletta.

+48 22 307 78 60

 

Pytania dotyczące projektowania lub produkcji?

Szybko skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży. Ściśle współpracują z naszymi projektantami i mogą odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

+48 22 307 78 60
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden