Przejdź do treści
Obraz
Indywidualne wejście na pokład na życzenie w JB Inflatables
Wróć do asortymentu

Dmuchane ogrodzenie

Z dmuchanym ogrodzeniem w mgnieniu oka zorganizujesz wydarzenie sportowe. Zamów dmuchańca w dowolnej kolorystyce, rozmiarze i kształcie. Umieść logo klubu, motto lub nazwa firmy w centralnej części, aby przyciągnąć uwagę uczestników zabawy. Dodatkowej reklamy nigdy za wiele.

Niezobowiązująca oferta Bel +48 (0) 22 307 78 60 

  • Na każdą kieszeń
  • Wystarczająco dużo miejsca na reklamy sponsorowane
  • Darmowy projekt
  • Najwyższa jakość
Read more Read less

Dmuchane ogrodzenie na wymiar

Z dmuchanem ogrodzeniem od JB organizacja imprezy będzie niebywale prosta. Praktycznie każde miejsce możesz przekształcić w sportową lokalizację. Sukces gwarantowany.

Organizacja imprezy sportowej

Organizacja imprezy sportowej nie była jeszcze tak prosta. Boisko do gry w Panna, w koszykówkę, tenisa czy też hokeja powstanie w mgnieniu oka. Możliwości jest nieskończenie wiele.

Projekt na wymiar

Jak dużego ogrodzenia potrzebujesz? Jak wyglądają Twoje sportowe plany? Firma JB produkuje boiska i ogrodzenia we wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach. Sam zdecyduj, jak ma wyglądać efekt końcowy. Pomyśl o logo, nazwie firmy, motto oraz o sponsorach imprezy. Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Sales team - Grazyna
Potrzebujesz pomocy?

Pytania? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub wyślij zapytanie drogą e-mailową. Oddzwonimy do Ciebie, jak szybko będzie to możliwe.

Bel +48 (0) 22 307 78 60 Niezobowiązująca oferta