Serwis

Masz pytania dotyczące procesu projektowania? A może chciałbyś dowiedzieć się więcej o produkcji, dostawie czy gwarancji? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualne wsparcie, chętnie pomożemy.

Instalacja i konserwacja

Masz pytania dotyczące montażu, demontażu lub konserwacji Twojego dmuchańca? Nasz zespół serwisowy chętnie udzieli osobistych porad i wesprze Cię praktycznymi instrukcjami użytkowania.

Jak nadmuchać mój dmuchańiec?

Do Twojego spersonalizowanego produktu dmuchanego zawsze dołączona jest szczegółowa instrukcja. Znajdziesz w niej między innymi wskazówki dotyczące nadmuchiwania. Krótko mówiąc, wygląda to tak:

 1. Połóż dmuchańca w bezpiecznym miejscu, na płaskiej powierzchni.
 2. Rozwiń dmuchańca.
 3. Zakotwicz dmuchańca.
 4. Podłącz wtyczkę, wpuszczaj powietrze i gotowe!

Dmuchańca możesz nadmuchać samodzielnie, ale w dwie osoby jest to nieco łatwiejsze. Masz pytania na ten temat? Zadzwoń do Nikoletta.

+48 22 307 78 60

Jak czyścić dmuchańca?

Koniecznie obejrzyj nasz film instruktażowy dotyczący czyszczenia Twojego produktu dmuchanego. Zawsze upewnij się, że dmuchańca jest suchy przed schowaniem, aby uniknąć plam od pogody. Podczas ulewnego deszczu nawet wewnątrz dmuchańca może się zmoczyć. Wtedy nadmuchaj go w suchą pogodę, aby dmuchańca mógł sam wyschnąć. Piasek i lód są często największymi zabrudzeniami. Piasek można łatwo usunąć odkurzaczem, natomiast resztki lodu najlepiej jest usunąć za pomocą środka czyszczącego do wszystkiego i ściereczki.

Masz pytania na ten temat? Zadzwoń do Nikoletta.

+48 22 307 78 60

Jak złożyć dmuchańca?

Do Twojego spersonalizowanego produktu dmuchanego zawsze dołączona jest szczegółowa instrukcja. Znajdziesz w niej między innymi wskazówki dotyczące demontażu i pakowania. Krótko mówiąc, wygląda to tak:

 1. Dokładnie sprawdź, czy dmuchańca jest pusty. Czy wszystkie dzieci, buty i skarpetki są poza nim?
 2. Wyłącz zasilanie i otwórz zamek.
 3. Upewnij się, że z dmuchańca wydostało się jak najwięcej powietrza, pozwalając mu leżeć lub delikatnie po nim chodząc.
 4. Złóż dmuchańca i zwiń go.

Dmuchańca możesz nadmuchać samodzielnie, ale w dwie osoby jest to nieco łatwiejsze.

Masz pytania na ten temat? Zadzwoń do Nikoletta.

+48 22 307 78 60

Jakie instrukcje powinienem dać użytkownikom mojego zamku dmuchanego?

Na każdym zamku dmuchanym JB znajdziesz instrukcje dotyczące bezpiecznego użytkowania. Te instrukcje sprowadzają się do:

 • Zawsze przestrzegaj wskazówek obecnego opiekuna.
 • Zdejmij buty przed wejściem na zamek dmuchany.
 • Baw się spokojnie: unikaj zderzeń i pchania.
 • Nie wspinać się na ściany zamku dmuchanego.

Nie ma maksymalnego wieku korzystania z zamku dmuchanego, czasem jednak obowiązuje maksymalny wzrost. Zależy to od wysokości ścian zamku dmuchanego.

Masz pytania na ten temat? Zadzwoń do Nikoletta.

+48 22 307 78 60

Jak długo przeciętnie wytrzymuje zamek dmuchany od JB?

Oczywiście zależy to od sposobu użytkowania. Z doświadczenia wiemy, że nasze zamki dmuchane zazwyczaj wytrzymują ponad 10 lat. Mamy nawet klientów, którzy używają tego samego zamku dmuchanego już ponad 15 lat. W przypadku większości naszych klientów obserwujemy, że decydują się na nowy zamek dmuchany gdzieś między 5 a 10 rokiem użytkowania. JB oferuje 5-letnią gwarancję i serwis wszystkich produktów.

Masz pytania na ten temat? Zadzwoń do Nikoletta.

+48 22 307 78 60

Skontaktuj się z naszym zespołem serwisowym

Masz pytania dotyczące montażu lub demontażu Twojego dmuchańca? A może chcesz dowiedzieć się więcej o gwarancji na Twój produkt? Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci praktyczne wsparcie

+48 22 307 78 60

Obraz
Marc