Serwis

Masz pytania dotyczące procesu projektowania? A może chcesz dowiedzieć się więcej o produkcji, dostawie lub gwarancji? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać osobistą pomoc, chętnie Ci pomożemy.

Najczęściej zadawane pytania

Nie możesz samodzielnie wszystkiego rozwiązać? Na pewno mamy odpowiedź. Może twoje pytanie znajduje się wśród naszych często zadawanych pytań. A jeśli nie, oczywiście chętnie porozmawiamy z Tobą osobiście.

Jak gwarantujecie jakość i bezpieczeństwo waszych dmuchańców?

To bardzo proste: mamy wszystko, co potrzebne do zapewnienia jakości. Nasi doświadczeni specjaliści wiedzą dokładnie, jak wykorzystać najlepsze materiały do stworzenia optymalnych produktów promocyjnych. Ponadto wszystkie zamki dmuchane i inne dmuchańce od JB Promotions są wzmacniane w wielu miejscach i wielokrotnie zszywane. Nawet gdy dmuchańce są używane jako urządzenia do zabawy, dostarczamy produkty wysokiej jakości. Są one standardowo certyfikowane jako NEN-EN 14960.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę, nadmuchując dmuchańca?

Wiatr to czynnik, który należy wziąć pod uwagę. Ważne jest również zwrócenie uwagi na sytuacje drogowe i przepisy obowiązujące w twojej gminie. Jeśli jest to tymczasowe, zawsze możesz postawić dmuchańca na własnym terenie.

Co mogę zrobić, jeśli mam problem z moim dmuchanym produktem promocyjnym?

Naprawa twojego dmuchanego produktu promocyjnego czy urządzenia do zabawy zazwyczaj nie jest możliwa samodzielnie. Dlatego wyślij e-mail la w nim zdjęcie i opis problemu do naszego zespołu ds. napraw. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji Projektowanie i Produkcja.

Chciałbym otrzymać osobistą poradę dotyczącą projektowania dmuchanego produktu promocyjnego. Czy to możliwe?

Oczywiście! W tym celu możesz skontaktować się z naszym zespołem sprzedaży. Na jakie wydarzenie potrzebujesz dmuchańca? Jaka jest twoja grupa docelowa? A w przypadku zamku dmuchanego lub dmuchanego urządzenia do zabawy: dla ilu dzieci powinno być odpowiednie? Chętnie pomożemy Ci również w zaplanowaniu innych elementów promocji, aby Twój produkt na zamówienie okazał się sukcesem.

Chcę zlecić wykonanie spersonalizowanego dmuchanego produktu promocyjnego. Jak to zrobić?

To bardzo proste, można to zrobić w trzech krokach za pośrednictwem naszej strony internetowej! Najpierw wybierz jeden lub więcej produktów, które są podobne do tego, co masz na myśli, i dodaj je do ulubionych. Następnie opisz swoje życzenia w formularzu, aby poprosić o niezobowiązującą ofertę. Pomyśl o kolorach, tekstach i logo. Możesz również wysłać plik z większą ilością szczegółów, na przykład przewodnik po stylu marki. Ulubione wysłane? Wtedy nasi projektanci zaczną dla Ciebie pracować bezpłatnie! Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin, aby omówić Twoje pomysły.

Jaki jest okres gwarancyjny produktu typu zamek dmuchany?

Oferujemy gwarancję i serwisowanie na wszystkie dmuchane produkty promocyjne od JB Promotions, chyba że zaznaczono inaczej. Jesteśmy przekonani, że nasze dmuchane produkty promocyjne (przy normalnym użytkowaniu) się nie zepsują. Jeśli jednak napotkasz jakikolwiek problem, nasz zespół serwisowy oczywiście go dla Ciebie rozwiąże.

Jak mogę zarządzać ryzykiem i odpowiedzialnością?

Nadzoruj swój dmuchańiec, jeśli jest to konieczne. Na przykład, gdy masz gigantyczny produkt promocyjny na swoim terenie. Bezpośredni nadzór nie jest oczywiście potrzebny w przypadku skydancera. Rozważ wykupienie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. W ten sposób dobrze zatroszczysz się o swoich klientów, o siebie i będziecie razem silniejsi.

Skontaktuj się z naszym zespołem serwisowym

Pytania? Na pewno mamy odpowiedź! Nasi eksperci są gotowi, aby zapewnić Ci osobistą radę i praktyczne wsparcie. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.

+48 22 307 78 60
Obraz
Marc