article

Wszyscy wygrywają z dmuchaną bramą startowo-meta

Co jest najważniejszym punktem twojego biegu lub trasy rowerowej? Zazwyczaj start/meta. To tam zbierają się uczestnicy, pole gry nabiera kształtu i ostatecznie rozdawane są nagrody. Nic więc dziwnego, że wielu organizatorów wydarzeń sportowych poszukuje idealnej bramy startowo-meta. Dmuchana brama oferuje wiele korzyści. Przyciąga uwagę, oferuje miejsce na sponsora, jest łatwa w montażu i służy przez lata. Dlatego te wyraziste projekty często są wykorzystywane jako bramy reklamowe na innych wydarzeniach.

 

Obraz
start-finishboog scania

Gotowy na start (bramę)?

Skupienie na najwyższym poziomie, szalejąca adrenalina i entuzjastyczna publiczność: start wydarzenia sportowego często przynosi wiele pozytywnej energii. Podczas gdy biegacze stoją i podskakują lub rowerzyści zaciskają swoje kaski, fotoreporterzy szybko wykonują swoje zdjęcia. Oczekując na ten wielki moment. Organizatorzy chętnie korzystają z tej okazji, aby uhonorować sponsorów. Wyrazista dmuchana brama startowa może Ci w tym pomóc.

Obraz
start-finishboog roparun

Idealna brama mety, idealne fotofinisz

Kto kiedyś uczestniczył w zawodach sportowych, wie, jak wspaniale jest, gdy zbliża się meta. Rodzina, przyjaciele, prasa i miłośnicy sportu stoją po obu stronach linii mety i krzyczą, wspierając zawodników. Czy wyznaczony faworyt zdobędzie złoto, czy może pojawi się niespodzianka? A sportowcy? Oni skupiają się na kolorowej bramie mety w oddali, końcu swojej próby. Jeszcze chwila wysiłku, jeszcze raz wszystko na jedną kartę. Już prawie jesteś tam, dasz radę!

 

Arka reklamowa

Nadmuchiwana arka reklamowa jest powszechnie nazywana łukiem startowo-meta. Ale w rzeczywistości ta atrakcja zasługuje na więcej uwagi. Z odrobiną wyobraźni może być używana do wielu innych okazji. Dowodem na to są na przykład te złote łuki. Organizujesz dzień otwarty, niedzielę handlową, targi lub inne wydarzenie? Dzięki łukowi reklamowemu możesz elegancko przyjąć odwiedzających lub stworzyć wyraźny punkt zbiórki.

 

start-finishboog
start-finishboog regenboog
De gouden bogen van Mc Donalds

Zaprojektowane dla ciebie

JB Promotions wykonało już niezliczoną ilość łuków startowo-meta i łuków reklamowych. W różnych kształtach, z dużą przestrzenią na sponsorów i we wszystkich kolorach tęczy. Jesteśmy ciekawi Twoich potrzeb i chętnie udzielamy porad dotyczących projektu.

 

+48 22 307 78 60
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden