article

Reklama na nóżkach: od kostiumu maskotki do przechadzającego się produktu

Czy chcesz kupić kostium maskotki, czy może szukasz strój reklamowy do chodzenia? W takim razie masz wiele opcji do wyboru! Jeśli zdecydujesz się na wersję nadmuchiwana, będziesz mógł skorzystać z kilku korzyści. W tym artykule przedstawimy kilka pomysłów na chodzące reklamy i pokażemy, dlaczego nadmuchany strój reklamowy jest tak przydatny.

Obraz
Mascotte expert

Podbijaj scenę w stroju maskotki

Maskotki nie tylko przynoszą szczęście, ale także podnoszą atmosferę i są doskonałym nośnikiem marki! Szczególnie dzieci je uwielbiają, ale dorośli też chętnie robią sobie zdjęcia z maskotką... Jak fajnie byłoby, gdyby odwiedzający twój event robili selfie z twoją maskotką i udostępniali je na Instagramie? Jeśli chcesz kupić strój maskotki, wybór wersji nadmuchiwanej jest inteligentnym rozwiązaniem. Taki strój nie jest używany codziennie, więc dobrze jest, gdy zajmuje niewiele miejsca w twoim magazynie. Kiedy jednak go potrzebujesz, możesz go szybko nadmuchać. Wygodne!

Mascotte stofzuiger

Spacerując z twoim produktem

Planujesz wprowadzenie nowego produktu na rynek? Oczywiście, będziesz mocno go reklamować! Być może weźmiesz udział nawet w targach i wydarzeniach: idealne okazje, aby zaprezentować swój produkt na żywo przed swoją grupą docelową. Podczas takiego wydarzenia możesz pozostać przy swoim stoisku, ale możesz też wysłać swoje produkty na salę wystawową! W JB Promotions łatwo zamówisz nadmuchiwane, powiększone wersje swoich produktów - w formie chodzących kostiumów. Taki nadmuchiwany kostium jest łatwy w transporcie, szybko nadmuchuje się i łatwo zdejmuje. Idealne rozwiązanie.

Opblaasbaar looppak bidon
Wandelend logo Migo

Zabierz swoje logo na spacer

Twój produkt nie nadaje się do nadmuchiwanej powiększonej wersji, ale chcesz przyciągnąć uwagę na targach lub wydarzeniu? Po prostu nadmuchaj swoje logo! Chodzące logo jest tak samo skuteczne jak maskotka czy powiększony produkt, ale nie musisz do tego wymyślać zabawnego konceptu. Ponadto jest wielofunkcyjne: na każdym wydarzeniu możesz je ponownie wykorzystać! Poproś naszych projektantów o stworzenie nadmuchiwanej wersji twojego logo w postaci chodzącego stroju.

 

Zaprojektowane dla ciebie

JB Promotions już wykonało nieskończoną liczbę kostiumów chodzących i kostiumów maskotek. W różnych kształtach i we wszystkich kolorach tęczy. Jesteśmy ciekawi Twoich potrzeb i chętnie udzielamy porad dotyczących projektu.

+48 22 307 78 60
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden