Skip to main content
Wróć do asortymentu

Nadmuchiwane promocje

Wspaniałe narzędzia marketingowe – małe dmuchańce reklamowe

JB-Inflatables prezentuje nową serię małych dmuchanych gadżetów, które uświetnią Państwa Targi, bądź inne wydarzenie promocyjne. Nasze małe dmuchańce reklamowe to urocze dmuchane wersje produktów naszych klientów, które są produkowane w dużych ilościach i mogą być rozdawane jako artykuły promocyjne na różnych wydarzeniach firmowych.

Dmuchane artykuły promocyjne na zamówienie

Do tej pory JB-Inflatables wykonało niezliczoną ilość dmuchańców reklamowych dla naszych klientów na całym świecie. Poniżej prezentujemy przykłady naszych małych dmuchanych artykułów reklamowych. Tutaj znajdą Państwo między innymi dmuchane piłki plażowe i małe ludziki M&M’s. Dla JB-Inflatables nie ma rzeczy niemożliwych! Wystarczy tylko skontaktować się z naszym konsultantem w celu omówienia projektu, a my przygotujemy dla Państwa cyfrowy model małego produktu reklamowego.

Nie znaleziono żadnego produktu

    0/0 result(s)
Obraz
Mega menu maatwerk

Twój spersonalizowany dmuchaniec

Wyprodukowaliśmy już tysiące spersonalizowanych dmuchańców . Wysyłamy je na cały świat. Nie zależnie od miejsca w którym się znajdujesz, Twój spersonalizowany dmuchaniec na pewno dotrze na czas. Idealny product promocyjny, reklamowy czy po prostu atrakcja urozmaicająca zabawę dzieci.

Sales team - Grazyna

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44