case

Korsyka świętuje Boże Narodzenie z imponującym balonem na gorące powietrze od JB Dmuchańce!

Co roku w okresie Bożego Narodzenia francuska gmina Furiani organizuje dla swoich mieszkańców specjalne wydarzenie. Na środku ronda w centrum miasta umieszczany jest wyjątkowy gadżet, który w pełni oddaje klimat świąt. Bardzo miło jest, gdy JB Dmuchańce może dołożyć tu swoją cegiełkę!

Balon o wysokości ponad 14 metrów, ozdobiony różnymi zabawnymi świątecznymi obrazkami – tak właśnie było! Imponujący pokaz, który przechodnie mogą zobaczyć z daleka. Gdy podejdą bliżej, dostrzegą także piękną świąteczną wioskę kryjącą się pod balonem. 

Obraz
Opblaasbare luchtballon in kerst thema op maat gemaakt door JB kopen

Misja

Klient chciał zaskoczyć mieszkańców francuskiej wyspy Korsyki i postanowił umieścić ogromny świąteczny balon na gorące powietrze na jednym z głównych rond miasta. Celem akcji jest rozświetlenie miasta i uzyskanie dużego zasięgu. To świetny sposób na stworzenie świątecznej atmosfery.

 

Obraz
op maat gemaakte luchtballon in kerst thema kopen op aanvraag bij JB
Opblaasbare luchtballon in kerst thema kopen op aanvraag maatwerk
op maat gemaakte luchtballon in kerst thema kopen op aanvraag bij JB

Podejście: zaprojektuj, wyprodukuj, przetestuj i dostarcz na czas

Klient zwrócił się do JB Dmuchańce z prośbą o zaprojektowanie i wyprodukowanie balonu na gorące powietrze w krótkim czasie, tzn. 5 tygodni. Oczywiście w JB nie odmawiamy przyjęcia takiego ambitnego zadania. Projektanci od razu zabrali się do pracy i stworzyli balon na ogrzane powietrze wraz z dekoracjami świątecznymi. 

Firma JB Dmuchańce przygotowała urzekający projekt, biorąc jednocześnie pod uwagę stabilność urządzenia, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa. Dlatego też balon został wzmocniony w kilku miejscach. Po zatwierdzeniu przez klienta projekt trafił do produkcji, po czym został gruntownie przetestowany i zatwierdzony. Urządzenie zostało dostarczone w komplecie z dmuchawą i punktami kotwiczenia. Klient otrzymał również szczegółową instrukcję krok po kroku, dzięki której balon na gorące powietrze można było łatwo rozstawić i zdemontować.

 

Efekt: imponujący dmuchany balon i zadowoleni klienci!

Balon przyciąga wzrok: jest olbrzymi, ma 14 metrów wysokości i widać go z bardzo daleka. Dzięki wyjątkowemu i kolorowemu nadrukowi świątecznemu oraz charakterystycznemu kształtowi balonu stał się on rewelacyjnym przedsięwzięciem. Korsyka jest już gotowa na Boże Narodzenie!  

 

Opblaasbare luchtballon met kersthema

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Podoba Ci się to, co do tej pory przedstawiliśmy, ale chcesz otrzymać więcej informacji? Chętnie Ci ich udzielimy. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu z nami. Zadzwoń do nas już teraz!

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden