case

Intents Festival, NL: wszystko zależy od kabiny DJ-a!

Każdego lata dziesiątki tysięcy miłośników tańca zjeżdżają ze swoimi namiotami typu pop-up do Brabanckiego Oisterwijk. Jaki jest ich dokładny cel? Park sportowy, który przez ponad weekend staje się magicznym, równoległym światem muzycznym: Intents Festival. Line-up składa się z DJ-ów, którzy grają "twardsze style", takie jak hardstyle i hardcore, czyli 150 do 180 uderzeń na minutę! Nic więc dziwnego, że teren festiwalu jest pełen energii.

Ale Intents Festival to nie tylko muzyka. Oko również chce się cieszyć! Na terenie pojawiają się najbardziej imponujące sceny: duże, kolorowe i pełne efektów specjalnych - od spektakularnych projekcji po armaty konfetti i niesamowite pokazy fajerwerków. Niektóre sceny są artystycznie zespawane i złożone przez kreatywnych twórców. Inne... stają w mgnieniu oka!

Obraz
JB Promotions van JB Inflatables; De maatwerk specialist voor opblaasbare podia, reclame artikelen en promotiematerialen op maat gemaakt

Zadanie: praktyczna kabina DJ-a w stylu

Każda edycja Intents Festival ma swoje hasło. W 2017 roku brzmiało ono "It’s all in the game": sport! Co jest całkiem stosowne, biorąc pod uwagę lokalizację. Organizacja zwróciła się do JB Promotions z prośbą o zaprojektowanie odpowiedniej kabiny DJ-a dla jednej ze scen (dla laików festiwalowych: jest to miejsce, w którym DJ gra swoje utwory). W przeciwieństwie do samej sceny, która była gotowa po kilku dniach, kabina miała być gotowa w mgnieniu oka. Innymi słowy: musiała być praktycznym elementem dekoracyjnym, ale równie imponującym jak sama scena.

intents
intents
Obraz
Opblaasbaar podium Intents festival

Podejście: projektowanie, testowanie i projektowanie

Przy takim zadaniu oczywiście nie powiemy "nie"! Nasi projektanci od razu wzięli się do pracy. Pomysłem było zaprojektowanie dmuchanej kasku futbolowego, z wystarczająco dużą przestrzenią wewnątrz dla DJ-a i jego zestawu. W ciągu 2 godzin konstrukcja miała stać. I udało się! Po intensywnej pracy nad projektem i kilku rundach testów, JB Promotions dostarczyło dmuchaną kabinę DJ-a.

Wynik: wysoka punktacja!

Okazało się... że kabina DJ-a odniosła wielki sukces! Szybko stanęła, idealnie wpasowała się w dekoracje - i w ciągu weekendu stała się ulubieńcem publiczności. Na tyle, że organizacja ponownie wykorzystała projekt podczas jubileuszowej edycji Intents Festival w 2019 roku. Touchdown!

 

Intents to jeden z najbardziej innowacyjnych festiwali tanecznych w Holandii. I tak naprawdę chcemy, by każda edycja przewyższała poprzednią. Dlatego zawsze stawiamy na niesamowite sceny.

Czy to, co do tej pory widziałeś, wzbudziło Twoje zainteresowanie, ale chciałbyś otrzymać jeszcze więcej informacji? Chętnie je dostarczymy. Skontaktuj się z nami bez zobowiązań. Zadzwoń już teraz!

+31 (0)522 24 61 69
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden