article

Dmuchane atrakcje dla twojego klubu sportowego

W profesjonalnym klubie sportowym, amatorskim stowarzyszeniu lub na turnieju: nasze dmuchane atrakcje zapewniają niezapomnianą atmosferę wszędzie. Od atrakcji na boku boiska po niezbędne elementy w twoim meczu, kreacje JB są równie uderzające, co niezawodne. Wybierz standardowy model i pozwól naszym projektantom stworzyć na jego bazie atrakcję dostosowaną do Twoich potrzeb. Dzięki temu uczynisz swoje wydarzenie sportowe naprawdę unikatowym.

Obraz
Roparun finishboog

Atrakcje na boku boiska

Organizujesz wydarzenie sportowe albo planujesz klasyk? Nadmuchane atrakcje wzdłuż linii bocznej natychmiast podnoszą atmosferę! Co powiesz na tańczące rurki (skydancers) w barwach twojego klubu albo kolorowe tuby nieba (skytubes) z logo sponsorów? Jeśli chcesz zrobić prawdziwą furorę, możesz nawet zamówić nadmuchaną maskotkę klubową. Możesz nadać wydarzeniu tyle emocji, ile tylko chcesz. Z nadmuchaną atrakcją na zamówienie na pewno wygrasz. 

 

skydancer vitesse

Nadmuchani najlepsi strzelcy

Dmuchana atrakcja sprawi, że twoje turniej piłkarskie będzie jeszcze lepszy. Wyzwij uczestników, aby pokazali swoje najlepsze triki uliczne na boisku pannakooi. Lub spraw, aby gwiazdy miały trudności na boisku do piłki mydlanej. Dla strzelców z dystansu, piłkarz darta to prawdziwe wyzwanie: kto pierwszy trafi w dziesiątkę? Jeśli chodzi o piłkę nożną, nadmuchane możliwości są nieograniczone.

 

Gotowy, start!

Na miejsca, gotowi, start! Bez linii startu i mety nie ma zawodów biegowych, turniejów lekkoatletycznych ani wyścigów rowerowych. JB projektuje solidne łuki startowe i mety, które możemy całkowicie dostosować do Twoich potrzeb. Na przykład w kolorach identyfikacyjnych Twojego wydarzenia lub z logo sponsorów. Fantastyczna dekoracja dla największych atrakcji dla publiczności podczas twojego wyścigu.

 

 

finishbogen
finishbogen

Dla każdego coś dobrego

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, na twoim wydarzeniu sportowym pojawi się dużo publiczności. Od zagorzałych kibiców po przyjaciół i rodzinę. I bądźmy szczerzy... być może nie każdemu mecz będzie równie interesujący. Zwłaszcza małe dzieci mogą się nudzić. Na szczęście dzieci świetnie się bawią na dmuchanych zamkach! Niezależnie od tego, co masz na myśli - małe, duże i wszystko pomiędzy - możemy to dla ciebie szybko zaprojektować i dostarczyć.

 

Tak pracujemy

Szukasz unikalnego rajskiego placu zabaw lub dmuchanego zamku w identyfikacji wizualnej Twojej organizacji? Powiedz nam, czego oczekujesz, a nasi projektanci szybko przygotują propozycję. Czy jesteś całkowicie zadowolony z projektu? W takim razie zespół JB sprawi, że twoje marzenie stanie się rzeczywistością w mgnieniu oka. W JB możesz również zamówić różne standardowe nadmuchiwane produkty, które zawsze są dostępne od ręki.

+48 22 307 78 60
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden