Wróć do asortymentu

Kup standardowe pojazdy sceniczne

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 4-5 dni robocze.

 

Każdy zasługuje na podium! Dlatego JB Dmuchańce z przyjemnością pomoże Ci znaleźć odpowiednią scenę. Rozstawienie dmuchanej sceny może zająć trochę czasu i energii. Jednak nie wtedy, gdy wybierzesz standardowy pojazd sceniczny. Ten produkt to dmuchana scena i przyczepa w jednym. Dzięki temu możesz go szybko przestawić: wjeżdżasz nim na miejsce, podłączasz dmuchawę i po 20 minutach możesz rozpocząć przedstawienie!

Planujesz kupić dmuchaną scenę? Wybierz jakość JB Dmuchańce

Decydując się na zakup mobilnej sceny od JB Dmuchańce stawiasz na najwyższą jakość i maksymalną rozpoznawalność. Ponieważ dmuchana scena przyciąga wzrok, każdy artysta, mówca czy grupa taneczna znajdzie się w centrum uwagi! Co więcej, jest ona również bardzo przyjazny dla użytkownika. Jedna osoba może ją rozstawić w ciągu 20 minut. Wybierasz standardowy pojazd sceniczny, czy też inny typ zadaszenia, a może chcesz, aby scena została wykonana na miarę? W każdym przypadku zapraszamy do współpracy z JB Dmuchańce.

Chcesz zamówić pojazd sceniczny dla swojej publiczności? U nas to możliwe!

Duży festiwal z występami znanych artystów czy wiejski jarmark z przemówieniem wójta? Niezależnie od wydarzenia, niezbędna jest odpowiednia scena. Ale co to znaczy odpowiednia? Według JB Dmuchańce na odpowiedniość produktu składa się konkurencyjna cena i wysoka jakość, a produkt powinien przyciągać wzrok. Wszystkie nasze przenośne estrady oczywiście spełniają te wymagania.

Jeśli jednak chodzi o przyciąganie tłumów, chcemy zwrócić Twoją uwagę na nasz pojazd sceniczny Sydney. Zadaszenie sceny zostało zainspirowane przez Operę w Sydney. Taka mobilna scena na pewno zrobi fantastyczne wrażenie na każdym gościu.

Wybierz mobilną scenę od JB Dmuchańce!

Dmuchana scena ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi modelami. Weź pod uwagę na przykład cenę i łatwość obsługi. Dzięki dmuchanej scenie od JB Dmuchańce możesz w pełni korzystać z jej dodatkowych zalet. Wszystko wykonujemy we własnym zakresie i dlatego też możemy udzielić Ci gwarancji jakości. Nasi specjaliści pracują wyłącznie na najlepszych (ognioodpornych) materiałach. Ponadto wszystkie nasze sceny są wzmocnione w kilku miejscach.

Na dmuchany namiot, taki jak nasz namiot sceniczny, dajemy 2 lata gwarancji. Wolisz kupić scenę wykonaną na zamówienie? JB Dmuchańce z przyjemnością pomoże Ci w dokonaniu najlepszego wyboru i stworzy dla Ciebie idealny projekt.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk

Zaprojektujemy Twój podium!

Kompletny zestaw czy tylko dmuchane zadaszenie? Podium i scena od Jb są niezwykle łatwe w użyciu.

Wybierz swoje podium
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44