Wróć do asortymentu

Kup stację ProStation

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Kupiłeś niedawno kampera i nie możesz znaleźć miejsca, w którym mógłbyś go bezpiecznie przechowywać, a może masz piękny (stary) samochód w garażu po brzegi wypełnionym innymi rzeczami. Spójrz na zewnętrzne gabloty JB Dmuchańce - być może potrzebujesz właśnie jednej z nich.

Przedstawiamy Ci poręczną stację ProStation. Wybierz ją, a nie będziesz potrzebować wiaty na samochód ani garażu. Możesz postawić swój własny dmuchany schowek tam, gdzie chcesz zaparkować samochód. Sprawdź, czy dmuchana stacja samochodowa jest rozwiązaniem dostosowanym do Twoich potrzeb. Po zaparkowaniu pojazdu w gablocie wystarczy zamknąć wejście. W ten sposób Twój pojazd jest zabezpieczony przed uszkodzeniem i pozostanie czysty i suchy! Dzięki nadmuchiwanej stacji od JB Dmuchańce Twój samochód będzie się zawsze pięknie prezentował.

Zamów profesjonalną osłonę samochodu w JB Dmuchańce.

W JB Dmuchańce łatwo i szybko zamówisz dmuchany garaż samochodowy lub motocyklowy. Profesjonalne CarCapsule są prostszą i tańszą alternatywą dla tradycyjnego garażu lub wiaty. Jak rozstawić dmuchaną osłonę na samochód firmy JB Dmuchańce? To bardzo proste: parkujesz samochód w dmuchanym garażu i zamykasz pokrowiec. Jeżeli masz CarCapsule, musisz naciągnąć na swój pojazd przezroczysty pokrowiec ochronny. Dmuchany garaż JB Dmuchańce nadaje się również do przechowywania samochodu kempingowego lub motocykla. Dzięki temu Twój pojazd będzie bezpieczny i suchy.

Kup CarCapsule i BikeCapsule przeznaczone do bezpiecznego przechowywania pojazdów

Nadmuchiwane punkty postojowe dla samochodów i rowerów są wygodne w użyciu. Zaparkuj samochód w CarCapsule, ściągnij przezroczystą osłonę na pojazd, podłącz dmuchawę i gotowe. Nasza solidna konstrukcja jest wodoodporna i pyłoszczelna. Dzięki CarCapsule firmy JB Dmuchańce masz pewność, że Twój pojazd będzie super się prezentował.

Obraz
Nadmuchiwana kapsuła samochodowa do przechowywania pojazdów

Zabezpiecz swój pojazd przed kurzem i deszczem

Przechowuj swój pojazd w suchym i bezpiecznym miejscu. Dzięki dmuchanej kapsule zabezpieczysz swój pojazd przed kurzem deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem. Dmuchany namiot samochodowe posłuży jako przenośny garaż.

Obejrzyj cały asortyment Namiotów samochodowych
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44