Wróć do asortymentu

Kup kapsułę rowerową

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Kupiłeś niedawno motocykl i nie możesz znaleźć miejsca, w którym mógłbyś go bezpiecznie przechowywać? Może masz pięknego klasyka w garażu wypełnionym mnóstwem innych rzeczy? Przyjrzyj się nadmuchiwanym kapsułom na rowery firmy JB Dmuchańce, mogą być dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Zobacz nasze dmuchane kapsuły rowerowe! Kup jedną z nich, a nie będziesz martwić się o bezpieczeństwo swojego motocykla lub roweru. Dmuchany garaż możesz ustawić w dowolnym miejscu, w którym chcesz zaparkować swój pojazd. Kapsuły rowerowe JB to (mniej kosztowna) alternatywa pozwalająca na przechowywanie motocykla. W prosty sposób naciągasz na rower nadmuchiwaną ochronę, a następnym razem, gdy przyjdzie Ci ochota na przejażdżkę, Twój jednoślad będzie tak samo piękny jak zawsze. Tak właśnie dbasz o swój dwukołowiec.

Zamów profesjonalną ochronę na motocykl w JB Dmuchańce.

W JB Dmuchańce łatwo i szybko zamówisz dmuchany garaż samochodowy lub motocyklowy. Profesjonalne kapsuły są prostszą i tańszą alternatywą dla tradycyjnego garażu lub wiaty. Jak rozstawić dmuchaną osłonę na rower firmy JB Dmuchańce? To bardzo proste: parkujesz jednoślad w dmuchanym garażu i zamykasz pokrowiec. W przypadku BikeCapsule musisz naciągnąć na swój pojazd przezroczysty pokrowiec ochronny. Dmuchany garaż JB Dmuchańce nadaje się również do przechowywania samochodu kempingowego lub motocykla. Dzięki temu Twój pojazd będzie bezpieczny i suchy.

Kup CarCapsule i BikeCapsule przeznaczone do bezpiecznego przechowywania pojazdów

Nadmuchiwane punkty postojowe dla samochodów i rowerów są wygodne w użyciu. Zaparkuj motocykl w BikeCapsule, zaciągnij przezroczystą osłonę na pojazd, podłącz dmuchawę i gotowe. Nasza solidna konstrukcja jest wodoodporna i pyłoszczelna. Dzięki BikeCapsule firmy JB Dmuchańce masz pewność, że Twój pojazd będzie super się prezentował.

Obraz
Nadmuchiwana kapsuła samochodowa do przechowywania pojazdów

Zabezpiecz swój pojazd przed kurzem i deszczem

Przechowuj swój pojazd w suchym i bezpiecznym miejscu. Dzięki dmuchanej kapsule zabezpieczysz swój pojazd przed kurzem deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem. Dmuchany namiot samochodowe posłuży jako przenośny garaż.

Obejrzyj cały asortyment Namiotów samochodowych
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44