Wróć do asortymentu

Kup Dmuchany Pokrowiec na Pojazdy Dwukołowy

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Posiadasz w swojej kolekcji pojazd dwukołowy, który wymaga specjalnego traktowania? Zabezpiecz go przed deszczem, kurzem czy też nadmiernym nasłonecznieniem. Dmuchany pokrowiec będzie doskonałym wyborem.

Zapoznaj się z całym asortymentem dmuchanych namiotów. Kupując je, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego motocykla czy roweru. Dmuchany garaż samochodowy rozłożysz w mgnieniu oka, w wybranym przez siebie miejscu. Idealna alternatywa garażu samochodowego. Proste i praktyczne rozwiązanie, które pokochają miłośnicy motoryzacji.

W JB Dmuchańce łatwo i szybko zamówisz dmuchany pokrowiec. Profesjonalne dmuchańce samochodowe są prostszą i tańszą alternatywą dla stałego zadaszenia lub garażu, Jak działa dmuchana wiata samochodowa firmy JB Dmuchańce? To bardzo proste: parkujesz swój rower/motor w dmuchanym garażu i zamykasz pokrywę ochronną. Jeśli wybierzesz Kapsułę samochodową, samemu należy naciągnąć przezroczystą osłonę samochodową na swój czterokołowiec. Dzięki temu Twój pojazd zawsze będzie suchy i bezpieczny.

Kup dmuchany namiot samochodowy i pokrowiec na pojazdy dwukołowe.

Dmuchana stacja rowerowa/motorowa jest przyjazna dla użytkowania. Parkujesz swój pojazd, naciągasz pokrywę ochronną i gotowe. Plandeka ochronna jest wodoodporna, wytrzymała na rozdarcia i uderzenia. Dzięki kapsułom samochodowym firmy JB Dmuchańce możesz mieć pewność, że Twój pojazd pozostanie piękny.

Obraz
Nadmuchiwana kapsuła samochodowa do przechowywania pojazdów

Zabezpiecz swój pojazd przed kurzem i deszczem

Przechowuj swój pojazd w suchym i bezpiecznym miejscu. Dzięki dmuchanej kapsule zabezpieczysz swój pojazd przed kurzem deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem. Dmuchany namiot samochodowe posłuży jako przenośny garaż.

Obejrzyj cały asortyment Namiotów samochodowych
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44