Wróć do asortymentu

Kup dmuchane armatki do piany z pistoletem

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Pistolet na bąbelki to dmuchana armatka do piany, która błyskawicznie wystrzeliwuje pianę i tworzy potężną piankową górę. Dmuchaną armatkę można przytrzymać i wycelować, aby wystrzelić pianę. Łatwo się ją włącza i wyłącza, ma długi wąż doprowadzający i jest lekka. W JB Dmuchańce możesz kupić ją w różnych motywach. Delfin, butelka szampana, a może jednorożec? Wybierz swój dmuchany pistolet i ciesz się piana party!

Oto jak działa system pistoletu na pianę

Dmuchana armatka została wyposażona w maszynę do wytwarzania piany, którą przyłącza się do dmuchańca. Wytwornica ma postać beczki o pojemności 70 litrów. Wystarczy napełnić ją wodą i 1 torebką płynu JB Bubble (standardowo dołączonych jest 10 torebek). Zamieszaj przez chwilę i załóż pokrywę na beczkę. Przy zapełnionej wytwornicy piana utrzyma się średnio od 30 do 60 minut. Kiedy wytwornica jest pusta, możesz ją ponownie napełnić i znów cieszyć się z zabawy.

Dmuchana armatka na piana party to gwarancja świetnej zabawy dla młodszych i starszych

Dmuchana armatka na piana party to frajda dla młodszych i starszych. Idealnie nadaje się do zorganizowania imprezy w pianie w plenerze, np. na trawniku. Piana party jest super! Oczywiście otrzymujesz na nią gwarancję. W przypadku problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. W zestawie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy, że masz ochotę poimprezować!

JB Dmuchańce: możliwość personalizacji

Chcesz nadać swojej armatce niepowtarzalny charakter? To możliwe! Masz świetny pomysł na pistolet na pianę? Jeżeli tak, skontaktuj się z nami, a nasz zespół projektowy wykona dla Ciebie odpowiedni projekt. Oczywiście otrzymujesz gwarancję na swoją armatkę, a w zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria. Świetna zabawa gwarantowana!

Koop een opblaasbare bubble shooter!

Obraz
Zamów dla dzieci duży dmuchany zamek z pianką w stylu tropikalnym na Hawajach. Kup dmuchane zamki do skakania online w JB Dmuchańce Polska

Dzięki JB Bubbles w mgnieniu oka stworzysz własną imprezę w pianie. Po prostu, na tarasie w ogrodzie czy też na podwórku!

Od kompletnego Bubble Parku po Bubble Shootery, Cannons i Specials; JB Bubbles oferuje niezliczoną liczbę fantastycznych atrakcji. JB Bubbles to szybki i prosty sposób na świetną zabawę!

Nasza oferta
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44