Wróć do asortymentu

Kup poduszki powietrzne do bubble parku

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dzięki poduszkom powietrznym do bubble parku od JB Dmuchańce możesz w krótkim czasie zorganizować w swoim ogrodzie  piana party. Ta nowatorska instalacja jest naszym autorskim rozwiązaniem. W przeciwieństwie do innych maszyn do robienia piany, nasza wytwornica nie ma części elektrycznych ani obrotowych, dzięki czemu dzieci mogą bezpiecznie i swobodnie bawić się w pianie. Poduszkę powietrzną na piana party można szybko i łatwo rozstawić, więc maluchy szybko będą mogły oddać się zabawie. Urządzasz dmuchane piana party w stylu dżungli? Może wybierzesz delfina albo tęczę? Daj się ponieść zabawie z poduszkami powietrznymi do bubble parku!

Oto jak działa system piany w bąbelkowym parku

Poduszka powietrzna ma wysoki pokład, na którym utrzymuje się piana. Piana wypływa z wylotu piany umieszczonego na poduszce. Do piankowej poduszki dołączona jest maszyna do robienia piany, którą podłącza się do kranu. Wytwornica ma postać beczki o pojemności 70 litrów. Wystarczy napełnić ją wodą i 1 torebką płynu JB Bubble (standardowo dołączonych jest 10 torebek). Zamieszaj przez chwilę i załóż pokrywę na beczkę. Przy zapełnionej wytwornicy piana utrzyma się średnio od 30 do 60 minut. Kiedy wytwornica jest pusta, możesz ją ponownie napełnić i znów cieszyć się z zabawy.

Znakomite możliwości wynajmu

Piana party na dmuchańcu - jeden z wielu produktów z linii JB Bubbles. Dzięki niskim kosztom inwestycji i wysokiej wartości wynajmu, linia JB Bubbles doskonale sprawdzi się przy poszerzaniu Twojej oferty. Możesz również zapoznać się z naszymi specjalnie skomponowanymi ofertami pakietowymi. W ramach dodatkowej usługi oferujemy bezpłatne cyfrowe materiały promocyjne w postaci wizualizacji i filmów. Dzięki temu nie tylko masz w rękach nowe, fajne produkty, ale także nie musisz już myśleć o ich promocji!

Nie bez przyczyny aż 15 000 klientów wybrało JB. Dołączysz do nich?

Od ponad 15 lat JB sprawia, że ponad 15 000 ludzi na całym świecie skacze z radości. Często wręcz dosłownie. Nasz zespół projektantów, programistów i pracowników logistyki tworzy wyjątkowe i imponujące dmuchane atrakcje. Z nami masz zawsze pewność, że otrzymasz profesjonalną obsługę i najlepszą realizację!

Kup online JB Bubble Parks, idealne na ciepłe dni!

Obraz
Zamów dla dzieci duży dmuchany zamek z pianką w stylu tropikalnym na Hawajach. Kup dmuchane zamki do skakania online w JB Dmuchańce Polska

Dzięki JB Bubbles w mgnieniu oka stworzysz własną imprezę w pianie. Po prostu, na tarasie w ogrodzie czy też na podwórku!

Od kompletnego Bubble Parku po Bubble Shootery, Cannons i Specials; JB Bubbles oferuje niezliczoną liczbę fantastycznych atrakcji. JB Bubbles to szybki i prosty sposób na świetną zabawę!

Nasza oferta
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44