Wróć do asortymentu

Impreza w pianie z Bubble Specials

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dmuchany Bubble Specials to świetna atrakcja, która wzbogaci każdą imprezę. Dzięki wymiennym banerom tematycznym, atrakcje dopasujesz do każdej okoliczności czy są to dni sportu czy pierwszy święto ziemi. Dzięki tej wyjątkowej atrakcji sprawisz, że uśmiech nie zniknie z twarzy uczestników zabawy. Wypełnij Maszynę Bubble wodą, wsyp bubble puder, następnie dobrze wymieszaj i gotowe. Jest to kompletny zestaw, który w szybki sposób pozwoli zorganizować świetną imprezę w letnie dni. Chcesz w pełni spersonalizować JB Bubble, oczywiście jest to możliwe. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

Obraz
Zamów dla dzieci duży dmuchany zamek z pianką w stylu tropikalnym na Hawajach. Kup dmuchane zamki do skakania online w JB Dmuchańce Polska

Dzięki JB Bubbles w mgnieniu oka stworzysz własną imprezę w pianie. Po prostu, na tarasie w ogrodzie czy też na podwórku!

Od kompletnego Bubble Parku po Bubble Shootery, Cannons i Specials; JB Bubbles oferuje niezliczoną liczbę fantastycznych atrakcji. JB Bubbles to szybki i prosty sposób na świetną zabawę!

Nasza oferta
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44