Wróć do asortymentu

Kup scenę na zamówienie

Każda impreza czy wydarzenie różni się od siebie, dlatego dobrze jest mieć niepowtarzalną scenę! Np. może chcesz umieścić na swojej mobilnej scenie logo? Albo wolisz jaskrawe kolory? JB Dmuchańce może spełnić Twoje życzenia i stworzyć piękny projekt, a w efekcie końcowym – spersonalizowaną dmuchaną scenę. Przyciągnie ona wzrok gości podczas każdego wydarzenia!

Planujesz kupić dmuchaną scenę? Wybierz jakość JB Dmuchańce

Decydując się na zakup mobilnej sceny od JB Dmuchańce stawiasz na najwyższą jakość i maksymalną rozpoznawalność. Ponieważ dmuchana scena przyciąga wzrok, każdy artysta, mówca czy grupa taneczna znajdzie się w centrum uwagi! Co więcej, jest ona również bardzo przyjazny dla użytkownika. Jedna osoba może ją rozstawić w ciągu 20 minut. Wybierasz standardowy pojazd sceniczny, czy też inny typ dachu, a może chcesz, aby scena została wykonana na miarę? W każdym przypadku zapraszamy do współpracy z JB Dmuchańce.

Chcesz zamówić pojazd sceniczny dla swojej publiczności? U nast to możliwe!

Duży festiwal z występami znanych artystów czy wiejski jarmark z przemówieniem wójta? Niezależnie od wydarzenia, niezbędna jest odpowiednia scena. Ale co to znaczy odpowiednia? Według JB Dmuchańce na odpowiedniość produktu składa się konkurencyjna cena i wysoka jakość, a produkt powinien przyciągać wzrok. Wszystkie nasze przenośne estrady oczywiście spełniają te wymagania.

Jeśli jednak chodzi o przyciąganie tłumów, chcemy zwrócić Twoją uwagę na nasz pojazd sceniczny Sydney. Zadaszenie sceny zostało zainspirowane przez Operę w Sydney. Taka mobilna scena na pewno zrobi fantastyczne wrażenie na każdym gościu.

Wybierz mobilną scenę od JB Dmuchańce!

Dmuchana scena ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi modelami. Weź pod uwagę na przykład cenę i łatwość obsługi. Dzięki dmuchanej scenie od JB Dmuchańce możesz w pełni korzystać z jej dodatkowych zalet. Wszystko wykonujemy we własnym zakresie i dlatego też możemy udzielić Ci gwarancji jakości. Nasi specjaliści pracują wyłącznie na najlepszych (ognioodpornych) materiałach. Ponadto wszystkie nasze sceny są wzmocnione w kilku miejscach.

Na dmuchany namiot, taki jak nasz namiot sceniczny, dajemy 2 lata gwarancji. Wolisz kupić scenę wykonaną na zamówienie? JB Dmuchańce z przyjemnością pomoże Ci w dokonaniu najlepszego wyboru i stworzy dla Ciebie idealny projekt.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk

Zaprojektujemy Twój podium!

Kompletny zestaw czy tylko dmuchane zadaszenie? Podium i scena od Jb są niezwykle łatwe w użyciu.

Wybierz swoje podium
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44