Modulaire stormbaan

Gigantyczny modularny tor przeszkód od Je Dmuchańce oferuje nieskończenie wiele możliwości. Ekstremalnie długi i ekstremalnie ekscytujący tor! Połącz wybrane przez siebie elementy i sam zdecyduj, jak długa ma być twoja wyjątkowa atrakcja. Do wyboru masz 40 różnych elementów, które połączone razem tworzą wyjątkowy tor przeszkód o długości 50 metrów. Giga modularny tor przeszkód od JB jest szerszy i dłużysz niż tory przeszkód ze standardowego asortymentu. Oznacza to jeszcze więcej ekscytującej zabawy. Podskoki, ślizgi, wspinaczka oraz czołganie się do końca pochłoną uczestników zabawy.

Obraz
Modulaire stormbaan
Nasza oferta

Ons aanbod

Posiadamy bogaty asortyment dmuchanych torów przeszkód. Od standardowych modeli aż po spektakularne modularne tory przeszkód. Możliwości jest nieskończenie wiele.

Największe zalety

Giga modularny tor przeszkód od JB zawsze będzie idealnym wyborem. Dlaczego? Tutaj dowiesz się jakie zalety posiada giga modularny tor przeszkód.

  1. Rozszerz tor przeszkód o nowe moduły

    Dzięki oddzielnym modułom sam decydujesz o wielkości toru przeszkód. Możesz dobrowolnie poszerzać swój dmuchany tor przeszkód o nowe elementy.

  2. Certyfikat bezpieczeństwa

    Wszystkie poszczególne elementy dmuchanego toru przeszkód posiadają certyfikat bezpieczeństwa.

  3. Niepowtarzalna atrakcja

    Dzięki oddzielnym elementom twój dmuchany tor przeszkód będzie jedyny w swoim rodzaju. Nie musisz się bać konkurencji. Zapewniamy Cię, że twoja dmuchana atrakcja nie wystąpi w ofercie konkurencji.

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie dotyczące Giga modularnego toru przeszkód od frimy JB? Chcesz otrzymać informacje odnośnie zakupu, możliwości lub też serwisu? Na wszystkie nurtujące was pytania z przyjemnością odpowiemy. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi w "najcześciej zadawanych pytania" możesz liczyć na naszą bezpośrednią pomoc.

Jaka jest maksymalna długość modularnego toru przeszkód?

Możliwości jest nieskończenie wiele. Obecnie w asortymencie Jb znajduje się 40 modularnych części. Firma JB pracuje jednak nad nowymi modułami, które w krótce będą dostępne.

Czy mogę używać poszczególne elementy toru odzielnie?

Iedere module uit de Giga serie heeft een eigen certificaat en mag dus los worden gebruikt.

Czy mogę spersonalizować dmuchany tor przeszkód?

Oczywiście jest to możliwe. Specjalnie na Twoje życzenie wyprodukujemy giga modularny tor przeszkód w wybranej przez Ciebie kolorytyce.

Ilu uczestników może korzytać z toru w tym samym czasie?

Na mniejszych modułach liczba uczestników wynosi 8 na większych 12.

Jak długi jest okres gwarancyjny?

Oferujemy 2 lata gwarancji na wszystkie Giga modularne tory przeszkód. Oznacza to również darmowy 2-letni serwis. Jesteśmy jednak przekonani, że w tym okresie dmuchana poducha nie przysporzy Ci problemów. Jeśli jednak będziesz miał problem z naszym produktem, dział serwisu całkowicie bezpłatnie naprawi lub wymieni produkt na nowy.

Jakie źródło energii potrzebne jest do podłączenia giga modularnego toru przeszkód?

Każdy moduł toru przeszkód podłączony jest pod 2 dmuchawy o mocy 1,1 kW. Ilość dmuchaw uzależniona jest od ilości połaczonych ze sobą modułów.

Jak wygląda transport tak dużej atrakcji?

Giga modularny tor przeszkód składa się z oddzielnych elementów, które przetransportujesz tak samo, jak tor przeszkód ze standardowego asortymentu.