article

Zaprojektuj swoje własne powiększenie produktu lub figurę 3D: wielkość ma znaczenie!

Myślę o wielkości? Nie, większa. Nie, nie, jeszcze większa. Odważ się, bo jeśli chodzi o powiększenie produktu lub figurę 3D, nie ma ograniczeń. Targi, dni otwarte, turnieje sportowe, jarmarki, parady, festyny, festiwale, otwarcia czy kiermasze: wydarzenie staje się prawdziwą ucztą z powiększeniem produktu lub figurą 3D. Niezależnie od tego, czy chcesz promować produkt, dosłownie przedstawić kogoś jako wielkość czy być dobrze widocznym i zauważalnym na odległość: te nadmuchiwane atrakcje robimy dla Ciebie na miarę. Dosłownie każdy rozmiar!

Obraz
productvergroting

Myśl wielkościowo i bądź widoczny

Superfajnie jest uczestniczyć w takim festiwalu kulinarnym czy wydarzeniu, ale w całym tym zgiełku odwiedzający łatwo mogą przeoczyć Twoje stoisko. Ta szansa staje się znacznie mniejsza, gdy zwiększasz swoją obecność. Od ciast po owoce, od pizzy po piwo: nie ma znaczenia, co sprzedajesz, Twoje obroty rosną, gdy nadmuchujesz. Trudne? Nie ma mowy. Po prostu podaj swój pomysł i wymagane wymiary, załóż pompę i gotowe, możesz serwować, nalewać albo wystawiać! Szybkie rozłożenie, łatwe przechowywanie i gwarancja widoczności przez lata! 

 

Ożyw swoje logo

Może nie masz konkretnego produktu do promowania, ale chcesz utrzymać swoje imię na wysokim poziomie. Cóż, możesz to zrobić dosłownie, powiększając swoje logo kilkaset razy. Nie ma szans, że ktoś przejdzie obok twojej marki obojętnie albo zapomni o twoim imieniu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz supermarket, sprzedajesz odzież, jesteś instytucją czy prowadzisz restaurację: pozwól swojej marce pracować, powiększając ją!

Ludzie i zwierzęta: wielka przyjemność

Nie musisz tylko promować rzeczy, żeby je dobrze pokazać. Ludzie i zwierzęta również świetnie prezentują się w 3D. Genialne, prawda? Gdy twój sąsiad zobaczy siebie wydętego w ogrodzie na swoje 50. urodziny? A po wygranych mistrzostwach możesz uhonorować najlepszego strzelca klubowego. Dzieciom na pewno spodoba się widok ich ulubionego bohatera z komiksu lub kreskówki pilnującego wejścia lub przytulającego się do mega-wersji swojego ulubionego zwierzęcia. Nawet możesz zrobić zoo w całym centrum handlowym! W skrócie: użyj swojej wyobraźni, zatrudnij zespół projektowy JB i w mig będziesz miał nadmuchanego papugę, ślimaka, ciężarówkę lub inną maskotkę przed swoimi drzwiami. 

Zaprojektowane dla ciebie

JB Promotions wielokrotnie wykonywało nadmuchiwane powiększenia produktów lub figury 3D. Dla handlowców, organizacji i sponsorów. Jesteśmy ciekawi Twoich życzeń i chętnie doradzimy.

+48 22 307 78 60
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden