case

Bounce Valley Eindhoven: Od kościoła do dmuchanego raju do skakania!

W samym sercu dzielnicy mieszkalnej w Eindhoven znajduje się lokalizacja sieci parków trampolin. Bounce Valley…

Bounce Valley posiada łącznie 11 różnych lokalizacji. Jednak ta filia Bounce Valley ma bardzo unikalne położenie. Znajduje się w dawnym kościele Świętych Serc, co czyni ten kryty raj do skakania naprawdę wyjątkowym.

Obraz
Dmuchany park do skakania Bounce Valley Eindhoven w kolorach różowym i niebieskim dostępny online w JB

Zadanie Bounce Valley

Fakt, że budynek wcześniej był kościołem, oznaczał, że nie był on dokładnie przystosowany do przekształcenia w dmuchany park do skakania. Istniały różnice wysokości w przestrzeni, należało uwzględnić ograniczone zasilanie energią elektryczną i ważne było, aby jak najefektywniej wykorzystać ograniczoną wielkość i „niezwykły” kształt.

 

Podejście do parku dmuchanego

Ze względu na różne wyzwania związane z tą lokalizacją, wymagane było dużo rozwiązywania problemów. Jak sobie radzić z budynkiem o tak unikalnym kształcie i ograniczonych możliwościach zasilania? Oczywiście skupiając się na tym, co jest możliwe! Projektanci z JB stanęli przed ekscytującym wyzwaniem. W oparciu o życzenia Bounce Valley, zabrali się do pracy, aby stworzyć przemyślany projekt. Pomimo ograniczonej wielkości, park zawiera szeroką gamę atrakcji, co czyni go unikalnym i interesującym.

Obraz
Park dmuchanych trampolin Bounce Valley Eindhoven w kolorach różowym i niebieskim online w JB-Nadmuchiwane

Końcowy wynik dmuchanego parku do skakania

Oczywiście Bounce Valley ma inne lokalizacje, co oznacza, że istnieje już wyraźny styl, który widoczny jest wszędzie. Również w tym parku panuje świąteczna i kolorowa atmosfera. Od wewnątrz niemal nie da się rozpoznać, że to miejsce kiedyś było kościołem. Obecnie przestrzeń ta jest wykorzystywana przez ludzi, którzy czerpią dużo radości z zabawy w tym kolorowym i unikalnie ukształtowanym dmuchanym parku do skakania.

 

 

"Atrakcyjność jest bardzo wysoka, cieszę się za każdym razem, gdy mogę przywitać nowych ludzi, którzy nie mają dość zabawy"

- Tom, asystent menedżera Bounce Valley Eindhoven

Obraz
Tom, Zastępca Menedżera w Bounce Valley Eindhoven, udziela cytatu

 

Ten park zawiera kilka różnych sekcji i atrakcji, co sprawia, że jest to całość pełna rozrywki. Posiada dużą różnorodność. Na przykład, park ten zawiera ‘wipe out’, przez który można przeskoczyć i ‘catch the lights’, gdzie można testować swoją szybkość, starając się dotknąć wszystkich świateł; ma także ‘ninja run’ i kilka zjeżdżalni. Można tu skakać samemu lub w grupie. Idealny przepis na solidną dawkę zabawy dla młodszych i starszych!

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź tutaj wszystkie Parki Nadmuchiwane!

Chętnie ci pomożemy

 

Czy jesteś zachwycony tym, co do tej pory zobaczyłeś, ale chciałbyś otrzymać trochę więcej informacji? Chętnie je dla Ciebie udostępnimy. Skontaktuj się z nami bez zobowiązań. Zadzwoń od razu!

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
thumbnail_Mark.png