article

Zjeżdżalnie dla usług finansowych: banki i kredytodawcy hipoteczni

Banki i kredytodawcy hipoteczni traktują poważnie swoją rolę społeczną. Oprócz codziennej działalności w zakresie usług finansowych, wspierają różne wydarzenia: od turniejów tenisowych i klinik piłkarskich po wydarzenia kulturalne i zbiórki funduszy. Jako podziękowanie za ich wsparcie, mogą oni robić reklamę na wydarzeniu. A jak można to zrobić lepiej niż z dmuchanym zamkiem lub nadmuchaną promocją?

Obraz
financiële dienstverlener springkussen rabobank

Nadmuchane reklamy na wydarzeniach sportowych

Od międzynarodowych turniejów po kliniki dla dzieci: banki i kredytodawcy hipoteczni umożliwiają wiele wydarzeń sportowych! Na przykład jako sponsor, a czasami nawet jako organizator. Prawdziwe win-win, ponieważ podczas gdy uczestnicy i widzowie cieszą się profesjonalnym wydarzeniem, ty jako bank możesz skutecznie reklamować swoją działalność. Na przykład za pomocą indywidualnie dostosowanej bramy reklamowej na starcie i mecie. Lub z tubami nieba i tanecznikami nieba w kolorach twojego brandingu. Jeśli twój bank wspiera turniej piłki nożnej, nie możesz obejść się bez nadmuchiwanych band reklamowych piłki nożnej!

 

financiële dienstverlener finishboog rabobank
financiële dienstverlener skytube unive
financiële dienstverlener boarding ING

Chwyć! Dmuchana maszyna do wypłacania gotówki

Nie ważne, jakie wydarzenie sponsorujesz lub organizujesz, zawsze jest miejsce na świetną zabawę! Co powiesz na przykład na wyzwanie z maszyną do wypłacania gotówki? Pomysł jest prosty: uczestnicy wchodzą do nadmuchanej maszyny do wypłacania gotówki z wbudowanym wentylatorem. Na podłodze leżą kuponów albo banknoty. Gdy włączysz wentylator, banknoty zaczynają fruwać dookoła. Chwyć je! Ta gra przyciąga uwagę publiczności, więc zainteresowanie jest gwarantowane. 

 

Dla dzieci: gra lub dmuchane zamki

Czy twoja organizacja wspiera wydarzenie dla dzieci? W takim razie nie może zabraknąć dmuchanego zamku! W JB Promotions możesz łatwo zamówić dmuchany zamek na wymiar: w kolorach twojej organizacji lub w unikalnym kształcie, który pasuje do twoich usług. Pomyśl o domku lub śwince skarbonce! Równie fajnym pomysłem jest nadmuchana gra, na przykład emocjonująca gra w łapanie kijami lub interaktywny stół IPS. Takie atrakcje z pewnością ucieszą dzieci!