case

Sammontana, IT: Letnie atrakcje dmuchane dla miłośników lodów!

Gdy my, Holendrzy, myślimy o gigancie lodowym, szybko przychodzi nam na myśl OLA. Ale Włosi rozpływają się na myśl o Sammontanie: od ponad 70 lat ulubionym lodziarzu kraju. Kiedy prowadzisz firmę z taką ogromną historią, wizerunkiem i reputacją, musisz mieć oczywiście dopięty marketing. Zwłaszcza na słonecznych wydarzeniach, gdzie (potencjalni) klienci w każdym wieku biegają z wodą w ustach.

Obraz
JB Promotions van JB Inflatables; De maatwerk specialist voor opblaasbare reclame artikelen en promotiematerialen op maat gemaakt in eigen huisstijl

Zadanie

Czynnik dobrego samopoczucia Sammontany przebija sufit. Nawet jeśli ich lody są często jedzone poza domem. Zabawa jest po prostu niesamowita. To czysta przyjemność. To uczucie JB podsumował w trzech unikalnych dmuchanach dla marki: kolorowy football darts, wesoły twister z lodami i uderzająca dmuchana budka z lodami.

Obraz
sammontana
sammontana
sammontana

Podejście

Z niestandardowymi dmuchanymi atrakcjami można zrobić wszystko. Kilka świeżych elementów identyfikacji wizualnej, dobre rozumienie grupy docelowej i kilka sprytnych pomysłów wystarczą, aby stworzyć coś wspaniałego. Dowodzą tego kreacje dla Sammontany. Na szczęście współpraca również była niezwykle przyjemna. Tak więc firma lodowa z entuzjazmem zabrała się do pracy z naszymi projektantami i dostarczyła logo oraz materiały identyfikacji wizualnej wysokiej jakości.

 

Wynik

Trzy ostateczne atrakcje – czy powinniśmy powiedzieć lodowe magnesy? – dzięki którym plażowicze, plażowi goście, odwiedzający targi i inni miłośnicy lodów dostrzegają działania Sammontany z daleka. Dzięki unikalnemu, rozpoznawalnemu projektowi dmuchanych atrakcji, marka ma przewagę na każdym wydarzeniu, na którym się pojawia.

 

Gdziekolwiek się pojawiamy, nasze niestandardowe dmuchane atrakcje są prawdziwym magnesem na ludzi. Z tak niesamowitym dmuchanym zestawem na wydarzenia sprzedalibyśmy lody nawet na biegunie północnym!

Sammontana

Chcesz wiedzieć więcej?

Czy to, co do tej pory widziałeś, wzbudziło Twoje zainteresowanie, ale chciałbyś otrzymać jeszcze więcej informacji? Chętnie je dostarczymy. Skontaktuj się z nami bez zobowiązań. Zadzwoń już teraz!

+31 (0)522 24 61 69
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden