case

Filthy Girl, Wielka Brytania: zabawa po same brzegi dla brytyjskich dziewczyn!

Filthy Girl - Bieg w Błocie i Impreza: to pełna nazwa dwudniowego wydarzenia w South Derbyshire, pagórkowatej sercu Anglii. Brudzenie się i imprezowanie - to jest idea od trzech edycji. I, co ważne: tylko dla dziewczyn. Ponieważ kobiety świetnie radzą sobie na trudnej trasie o długości 5 lub 10 kilometrów, na której JB zdecydowanie im nie ułatwił!

Obraz
Filthy Girl

Ten, kto przeżył zakurzone stogi siana, kałuże po kolana i śliskie ścieżki w lesie, staje do walki z nadmuchanym bossesem końcowym: lśniącą gumową konstrukcją, z widowiskowym finałem w postaci zjeżdżalni o długości 50 metrów. Innymi słowy: krzyczenie i ślizganie się na całego! Wieczorem nadchodzi czas na drugą połowę. Po umyciu się z błota po wyścigu, wszystkie uczestniczki bawią się do późnej nocy w dwóch nastrojowych, śnieżnobiałych namiotach nadmuchiwanych pod inspirującym niebem.

 

Wysokiej jakości dmuchany zamek

Od JB możesz oczekiwać najwyższej jakości, to nasze dążenie. Dodatkowo wzmacniamy nasze produkty na miejscach, gdzie może wystąpić duże tarcie. Jesteśmy pewni, że sprzedajemy atrakcje wysokiej jakości dla wynajmujących i operatorów. Ponadto nasze place zabaw można szybko rozłożyć, łatwo utrzymać w czystości i wykonane są z wytrzymałego materiału. Oczywiście bezpieczeństwo zawsze stoi na pierwszym miejscu. Chętnie pomagamy w tworzeniu własnego rajskiego placu zabaw.

 

JB zrozumiał naszą koncepcję: w dzień zwierzęta, wieczorem imprezy. Dla obu części zaprojektowali idealną scenografię, którą możemy łatwo odtworzyć na kolejnych edycjach!

Organizator Filthy Girl – Mudrun & Party 

filthy girl
filthy girl
Obraz
Filthy Girl

Het proces

Po ustaleniu Twoich życzeń JB przystępuje do pracy. Nasz projektant przygotowuje propozycję parku. Omawiasz projekt z Twoim osobistym menedżerem konta JB, po czym nasz projektant przygotowuje propozycję. Zespół projektowy zabiera się do pracy, aby wspólnie osiągnąć najlepszy rezultat.

 

Filthy Girl: walka na zewnątrz na komicznej trasie przeszkód

Planujesz również zabawę w błocie? Obejrzyj wideo, aby mieć pojęcie, co wszystko jest możliwe. Powiedz nam o swoich życzeniach i możliwościach, a nasz zespół projektowy zaprojektuje dla Ciebie trasę na miarę!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Czy też jesteś podekscytowany naszymi parkami dmuchanymi i chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z nami bez zobowiązań. Chętnie opowiemy Ci więcej o wszystkich możliwościach. Zadzwoń do nas od razu!

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden