article

Światło, dźwięk: Akcja! Wybierz System Do Gier Interaktywnych IPS

Poszukujesz edukacyjną, sprawnościową czy też konkurencyjną atrakcję? Zapoznaj się z produktami IPS od JB Dmuchańce. Perełka w naszym asortymencie.

System IPS został opracowany przez zespół JB Dmuchańce. "Szukaliśmy czegoś, co wypożyczalnie mogłyby wykorzystać do wypromowania swoich produktów i poszerzenia asortymentu. Czegoś nowego, czegoś wyjątkowego", mówi John Bosscher (JB). W ten sposób powstał Interaktywny System IPS, który w łatwy sposób połączysz z istniejącymi już dmuchańcami. " W rzeczywistości System IPS zapoczątkował oddzielną linię produktów IPS.

Akcja&Edukacja

System IPS jest niezwykle często wybierany przez firmy wynajmujące atrakcje oraz osoby prywatne. '' Często wybierana atrakcje przez stowarzyszenia sportowe oraz szkoły" John. ''System IPS jest postrzegany jako gra edukacyjna, konkurencyjna i sprawnościowa''.

Podejmij wyzwanie

System IPS oferuje nieskończenie wiele możliwości. Wybierz odpowiednią grę, dla siebie i swoich gości. Uczestnicy rywalizują przeciwko sobie, próbując zdobyć jak największą liczbę punktów. Poprzez naciśnięcie sensorów w wybranym przez siebie kolorze, poprzez uderzenie piłką, strzałą z łuku lub pistoletu. Punkty zapisywane są na tablicy wyników.

Jesteś ciekawy możliwości, jakie oferuje System IPS od JB Dmuchańce?

Obejrzyj cały asortyment

Psss...

Jb Dmuchańce pracuje nad nowymi produktami IPS. Już wkrótce dowiesz się więcej o nowym asortymencie IPS.

IPS pylonnen
Słupki IPS 10x
2 499,00 zł

3 073,77 zł (incl.vat)

Na magazynie
Opblaasbare arena voor IPS game kopen
IPS Bunker
7 999,00 zł

9 838,77 zł (incl.vat)

Na magazynie
Interactief opblaasbaar drumstel te koop
IPS Perkusja
8 999,00 zł

11 068,77 zł (incl.vat)

Na magazynie
Interactieve basketbal game kopen
IPS Koszykówka
7 999,00 zł

9 838,77 zł (incl.vat)

Na magazynie