Skip to main content
Wróć do asortymentu

Sport & Gry

Atrakcje pod wymiar

Zdajemy sobie sprawę, że pomimo ogromnego asortymentu gotowych dmuchanych atrakcji, mogą mieć Państwo własne wyobrażenie dmuchańca do zabawy, czy współzawodnictwa. JB-Inflatables wykonuje dmuchane atrakcje na zamówienie od wielu lat, przez co gwarantujemy państwu najwyższą jakość usług. U nas mogą Państwo zaprojektować tory przeszkód, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji według własnych upodobań, w kolorach i motywach ograniczonych tylko Państwa wyobraźnią. U nas wszystko jest możliwe! Taka dmuchana atrakcja zrobiona pod zamówienie to nie tylko fantastyczna zabawa, ale również artykuł promujący Państwa firmę. Idealna na dni otwarte, targi, bądź imprezę firmową.

Dmuchane atrakcje na zamówienie prosto od producenta

JB-Inflatables to renomowany producent dmuchanych atrakcji w Europie. U nas kupisz dmuchańca skrojonego według własnych potrzeb i wymagań. Dmuchane atrakcje wyprodukowane na zamówienie mogą mieć nawet do 50 m wysokości, są wykonane materiałów najlepszego gatunku i wytrzymają wiele lat intensywnego użytkowania.

Obraz
Mega menu maatwerk

Twój spersonalizowany dmuchaniec

Wyprodukowaliśmy już tysiące spersonalizowanych dmuchańców . Wysyłamy je na cały świat. Nie zależnie od miejsca w którym się znajdujesz, Twój spersonalizowany dmuchaniec na pewno dotrze na czas. Idealny product promocyjny, reklamowy czy po prostu atrakcja urozmaicająca zabawę dzieci.

Sales team - Grazyna

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44