Skip to main content
Wróć do asortymentu

SKYDANCERS - TANCERZE POWIETRZNI

Skydancers lekko poruszający się na wietrze

JB-Inflatables produkuje tancerzy powietrznych we wszystkich możliwych rodzajach, kolorach i kształtach. Posiadamy szeroki asortyment gotowych skydancerów, lesz przede wszystkim, specjalizujemy się w produkcji tancerzy powietrznych pod zamówienie. Są to w pełni spersonalizowane artykuły promocyjne ozdobione pełnokolorowymmi nadrukami z logo, bądź sloganami reklamowymi. Posiadają one dodatkowo wbudowaną cichą dmuchawę oraz oświetlenie LED. Tancerze powietrzni nadają się idealnie na wydarzenie firmowe lub stanowisko promocyjne.

Błyskawiczna dostawa tancerzy powietrznych

JB-Inflatables posiada warsztat o ponad 160m² powierzchni do szycia skydancerów. Dlatego też, możemy dostarczyć Państwa tancerza powietrznego nawet w przeciągu 3 dni roboczych! Pilne zlecenia mogą być nawet wyprodukowane w ciagu 24 godzin. Skontaktuj się z nami jak najprędzej.

Obraz
Mega menu maatwerk

Twój spersonalizowany dmuchaniec

Wyprodukowaliśmy już tysiące spersonalizowanych dmuchańców . Wysyłamy je na cały świat. Nie zależnie od miejsca w którym się znajdujesz, Twój spersonalizowany dmuchaniec na pewno dotrze na czas. Idealny product promocyjny, reklamowy czy po prostu atrakcja urozmaicająca zabawę dzieci.

Sales team - Grazyna

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44