Skip to main content
Wróć do asortymentu

OGRODZENIA I BOISKA NA ZAMÓWIENIE

Dmuchane ogrodzenia i boiska na miarę od JB-Inflatables to wielofunkcyjne dmuchańce do piłki nożnej i innych sportów, nadające się na wszelkiego rodzaju festyny i wydarzenia sportowe. JB-Inflatables produkuje ogrodzenia do różnych sportów, na przykład siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej, wyścigów konnych, a nawet do wyścigów narciarskich.

Dmuchane ogrodzenia i boiska na miarę

Jeśli poszukują Państwo oryginalnego sposóbu na promowanie Państwa firmy, polecamy dmuchane ogrodzenia do gier i sportów. Umieszczając logo na dmuchanym boisku do piłki nożnej na pewno zwrócą Państwo uwagę gapiów przybyłych na dane wydarzenie sportowe. Nasze dmuchane ogrodzenia mogą być wykonane w przeróżnych rozmiarach, kolorach i motywach. Poniżej znajdą Państwo przykłady dmuchanych boisk i ogrodzeń, które zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dla naszych klientów.

    15/15 result(s)
Obraz
Mega menu maatwerk

Twój spersonalizowany dmuchaniec

Wyprodukowaliśmy już tysiące spersonalizowanych dmuchańców . Wysyłamy je na cały świat. Nie zależnie od miejsca w którym się znajdujesz, Twój spersonalizowany dmuchaniec na pewno dotrze na czas. Idealny product promocyjny, reklamowy czy po prostu atrakcja urozmaicająca zabawę dzieci.

Sales team - Grazyna

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44