Skip to main content
Wróć do asortymentu

Nadmuchiwane pontony sceniczne i festiwalowe

Przyciągające wzrok dmuchańce

Czy zastanawiali się Państwo nad dmuchanym artykułem reklamowym promującym Państwa firmę? JB-Inflatables od lat produkuje dmuchane artykuły promocyjne na zamówienie dla wielu znanych marek w Europie, jak Mercedes, KFC, czy Bosch. Wybór kolorów, motywu i rozmiarów pozostawiamy Państwu. Możemy na przykład uszyć Państwa logo, stojak reklamowy, a nawet dmuchaną wersję Państwa flagowego produktu.

Nie znaleziono żadnego produktu

    0/0 result(s)

Dmuchane artykuły promocyjne na zamówienie

Do tej pory JB-Inflatables wykonało niezliczoną ilość dmuchańców reklamowych dla naszych klientów na całym świecie. Poniżej prezentujemy przykłady naszej pracy. Tutaj znajdą Państwo między innymi: ogromny kubełek KFC, namiot Coca Coli, czy dmuchany puchar FIFA. Dla JB-Inflatables nie ma rzeczy niemożliwych! Wystarczy tylko skontaktować się z naszym konsultantem w celu omówienia projektu, a my przygotujemy dla Państwa cyfrowy model dmuchanej reklamy.

Obraz
Mega menu maatwerk

Twój spersonalizowany dmuchaniec

Wyprodukowaliśmy już tysiące spersonalizowanych dmuchańców . Wysyłamy je na cały świat. Nie zależnie od miejsca w którym się znajdujesz, Twój spersonalizowany dmuchaniec na pewno dotrze na czas. Idealny product promocyjny, reklamowy czy po prostu atrakcja urozmaicająca zabawę dzieci.

Sales team - Grazyna

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44