Skip to main content
Wróć do asortymentu

DMUCHANE ZAMKI NA ZAMÓWIENIE

Dmuchane zamki na zamówienie

Szukają Państwo firmy, która produkuje dmuchane zamki na zamówienie? JB-Inflatables stworzy dla Państwa zamek dmuchany o dowolnych rozmiarach, kolorach i motywach, otwarty, bądź zadaszony, z Państwa logo lub bez. Mają Państwo konkretny motyw na myśli? Prosimy o jak najszybsze skontaktowanie się z naszym konsultantem w celu omówienia szczegółów projektu. Na podstawie Państwa pomysłu stworzymy cyfrowy projekt dmuchańca. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi dmuchanymi zamkami, które wykonaliśmy pod zamówienie dla innych naszych klientów. Może Państwa zainspirują do własnego pomysłu!

Dmuchane zamki jako narzędzie marketingowe

Nasze zamki dmuchane są idealnym artykułem promocyjnym dla firm. Wykonane pod zamówienie dmuchańce z Państwa logiem przyciągną tysiące klientów na targach, dniach otwartych, festiwalach, czy imprezach firmowych.

Obraz
Mega menu maatwerk

Twój spersonalizowany dmuchaniec

Wyprodukowaliśmy już tysiące spersonalizowanych dmuchańców . Wysyłamy je na cały świat. Nie zależnie od miejsca w którym się znajdujesz, Twój spersonalizowany dmuchaniec na pewno dotrze na czas. Idealny product promocyjny, reklamowy czy po prostu atrakcja urozmaicająca zabawę dzieci.

Sales team - Grazyna

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44